• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Piła Zamość

Znalezionych ofert: 20

15819733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620408 15819733 os. Zamość Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o idealnym układzie w bardzo dobrej lokalizacji w Pile Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia !!! Dla singla, dla pary, dla rodziny, dla seniora !!! Szczegóły nieruchomości: -...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

299 000 PLN (7 868 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15779441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25777354 15779441 Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w nowym bloku na osiedlu Zamość w Pile. Prezentujemy ciekawą nieruchomość, na którą składa się: - lokal mieszkalny - APARTAM...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

650 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15887430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27783381 15887430 Kawalerka o powierzchni 26 m² Piła ul. Bydgoska Układ pomieszczeń: - jasny salon z aneksem kuchennym - łazienka z WC - korytarz - balkon, Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wszystkie inst...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

299 900 PLN (11 535 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15843810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26814159 15843810 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 38,40 m² Balkon Piła Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,40 m² , usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym, zadbanym bloku w Pile . Lokal stanowi doskonałą propozycję zar&oacu...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

319 000 PLN (8 395 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15879165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27609525 15879165 MIESZKANIE 3-POKOJOWE PIŁA - Zamość pow. 63,56 m 2 , 3 pokoje, balkon, piwnica KOMFORTOWE mieszkanie po kapitalnym remoncie, w bloku na ulicy Bydgoskiej z dużym balkonem. Mieszkanie w pierwotnym układzie 4- pokojowe. Jeden z pokoi został otwarty...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

469 000 PLN (7 444 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15847978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26926121 15847978 DUŻE MIESZKANIE PIŁA - ZAMOŚĆ! 4 pokoje o pow. 70 m 2 , 10. piętro, balkon Mieszkanie na ul. Roosevelta o pow. 70 m² , 4 pokoje, osobna kuchnia, położone na 10. piętrze wieżowca. Sąsiedztwo szkół i dobra komunikacja zapewni ...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

349 000 PLN (4 986 zł/m2)

4
-
70 m2
1978
15876410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27536942 15876410 Przestronne, klimatyczne mieszkanie w kamienicy - Piła, Zamość 81,9 m² • 3 pokoje • 1 piętro • 2 balkony Jeśli marzysz o mieszkaniu z duszą — takim, które od progu otula atmosferą starej...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

520 000 PLN (6 420 zł/m2)

3
-
81 m2
1931
15876354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27535820 15876354 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 55,72 m² (ponad 80m 2 pow. przypodłogowej) Na sprzedaż klimatyczne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 55,72 m², zlokalizowane na 2 piętrze w budynku przy ul. Ludowej. Lokal składa się z p...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

449 900 PLN (8 180 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15810955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26425881 15810955 Nowoczesne, eleganckie mieszkanie z balkonem o pow. 50,7 m²- nowe budownictwo z 2020r. Piła - Osiedle Zamość, ul. Ofiar Katynia Na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,66 m&amp...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

499 000 PLN (9 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2020
15872624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499109 15872624 OBNIŻKA CENY !!! WYJĄTKOWE MIESZKANIE - OSIEDLE ZAMOŚĆ !!! 2 pokoje o pow. użytkowej 43m2 , III piętro, komórka lokatorska. Blok z windą !!! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w nowym budynku wybudowanym w 2016 roku na ul. Kadet...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

430 000 PLN (10 238 zł/m2)

2
-
42 m2
2016
15870983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27450746 15870983 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Piła, ul. Roosvelta, I piętro Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,97 m², położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Roosvelta w Pile. Lokal składa się z trzech usta...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

330 000 PLN (6 346 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15844105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26821253 15844105 PIŁA - OSIEDLE ZAMOŚĆ !!! Na sprzedaż - mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,34 m 2 , II piętro, balkon. Ta ciekawa nieruchomość znajduję się w nowym budynku wybudowanym w 2010 roku na ul. Kadetów. Sąsiedztwo wielu punktów handlo...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

550 000 PLN (8 594 zł/m2)

3
-
64 m2
-