• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 592

15858557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Top lokalizacja, 3-pok z osobną kuchnią, 2 balkony 27150303 15858557 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 86,90 m², położonego na 2. piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość wyróżnia się dużymi, ustawnymi pomieszczeniami oraz klasycznym ukł...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

990 000 PLN (11 512 zł/m2)

3
1
86 m2
1935
15476716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19417277 15476716 Widokowy apartament  z tarasem 32 mkw,  miejscami postojowymi - w hali garażowej i naziemneWyjątkowy widokowy apartament położony w dzielnicy Winogrady przy ulicy Hawelańskiej. Apartament z inwestycji deweloperskiej z 2017 roku cechuje się wysokim st...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

755 000 PLN (16 413 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15129336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 10496745 15129336 Nowe mieszkanie dwupokojowe, do własnej aranżacji, Naramowice, stan deweloperskiMieszkanie znajduje się na 4 piętrze, składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz przestronnego balkonu. W lokalu są duże okna, dzięki ...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

640 352 PLN (14 892 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15860314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27182437 15860314 NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE KLIMATYCZNE PODDASZOWE MIESZKANIE NA STRYCHU W NAROŻNEJ WYREMONTOWANEJ KAMIENICY PRZY UL. J.H.DĄBROWSKIEGOKOCHANOWSKIEGO NA JEŻYCACHLokal jest aktualnie otwartą przestrzenią, którą można zaaranżować według własnych potrzeb, o ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

533 000 PLN (5 478 zł/m2)

2
-
97.29 m2
1930
15887523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
= 2 pokoje | Parter | Grunwald | 0% prowizji = 27784923 15887523 Kompaktowy wymiar luksusu - tam, gdzie historia spotyka wielkomiejski styl.M9 w Loftach Grunwaldzka to dowód na to, że 26,33 m² może być pełnowartościowym, dwupokojowym mieszkaniem. To przestrzeń zaprojektowana dla osób, które nie chcą wybierać międz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

384 418 PLN (14 785 zł/m2)

2
-
26 m2
-
15887524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Kameralna inwestycja | Grunwald 27784922 15887524 Szukasz mieszkania, które daje poczucie prywatności, a jednocześnie wyróżnia się na tle standardowych inwestycji? Budynek B2 w Loftach Grunwaldzka to kameralna przestrzeń - tylko 15 lokali w całym budynku! Mieszkanie M3 oferuje 2 pokoje z zachodnią e...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

463 608 PLN (14 488 zł/m2)

2
-
32 m2
-
15889462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zyskaj 60 tys. zł | 4 pokoje w Centrum | Parking 27851005 15889462 Szukasz przestronnego apartamentu w centrum Poznania, ale liczysz na wyjątkową okazję finansową? To moment, na który warto było czekać! Ogłaszamy promocję na apartament M20. W całej zrewitalizowanej inwestycji Lofty Matejki zostały już tylko 4 ostatn...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

749 000 PLN (11 889 zł/m2)

4
1
63 m2
-
15893127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa poziomy | 89 m² po podłodze | Parking w cenie 27900007 15893127 Zamieszkaj w zrewitalizowanych koszarach z XIX wieku na prestiżowym Grunwaldzie. Szukasz wnętrza z duszą, ale wymagasz nowoczesnych udogodnień i świętego spokoju z parkowaniem? Ten dwupoziomowy loft w Loftach Matejki to ostatni dostępny lokal w budyn...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

699 000 PLN (10 591 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15889463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Okazja! 9 452 zł/m² | 4 pokoje | Grunwald 27851009 15889463 Marzysz o dużym apartamencie w centrum Poznania, ale przerażają Cię obecne stawki na rynku? Ta oferta to rynkowy ewenement, który warto wykorzystać tu i teraz. Otwieramy promocję na przestronny (68,66 m²), 4-pokojowy apartament M29 w inwestycji Lofty...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

649 000 PLN (9 544 zł/m2)

4
1
68 m2
-
15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920
15884444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksus w kamienicy z concierge | w sercu Poznania 27702916 15884444 Wyobraź sobie poranek w samym sercu Poznania - kilka kroków do Starego Browaru, aromatyczna kawa w ulubionej kawiarni i powrót do eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy z concierge.Piekary Residence to miejsce, gdzie historyczna architektura spotyka ...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

999 000 PLN (16 377 zł/m2)

3
1
61 m2
1920
15850308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26993534 15850308 Zamieszkaj w samym centrum Poznania przy ulicy Garbary, gdzie uroki Starego Rynku i zieleń Cytadeli masz w zasięgu krótkiego spaceru. Oferujemy jasny lokal o powierzchni 37,76 m² z loggią w nowoczesnym budynku Kapitanat, który łatwo zaaranżujesz jako...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

629 000 PLN (16 658 zł/m2)

1
-
37.76 m2
2026