• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Poznan Grunwald

Znalezionych ofert: 48

15844658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe M, City Park, parter/patio/komórka lok. 26842400 15844658 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego, 3-pokojowego mieszkania położonego na parterze budynku o wysokim standardzie, na jednym z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych osiedli w Poznaniu - Osiedlu Ułańskim, bezpośrednio prz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

879 000 PLN (13 318 zł/m2)

3
1
66 m2
2008
15877914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok.|61 m²|2 balkony|zamknięte osiedleI garaż 27584962 15877914 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,23 m², położonego przy ul. Smardzewskiej na poznańskim Grunwaldzie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części dzielnicy, zapewniającej komfort codzi...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

769 000 PLN (12 607 zł/m2)

3
1
61 m2
2007
15868932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, parter, duży balkon, zamknięte osiedle 27394994 15868932 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 56,53 m², położonego w budynku z 2018 roku przy ul. Jeleniogórskiej w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym i monitorowanym osiedlu, co zapewnia komfort...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

799 000 PLN (14 268 zł/m2)

3
1
56 m2
2018
15831014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pok, 2 balkony, osobna kuchnia, garaż, piwnica 26685045 15831014 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego i klimatycznego mieszkania o powierzchni 63 m², zlokalizowanego w niskim, kameralnym budynku z cegły. Budynek przeszedł termomodernizację, a sama nieruchomość znajduje się w spokojnej i zie...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

740 000 PLN (11 746 zł/m2)

4
1
63 m2
1960
15855943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27080630 15855943 Zapraszam do zakupu mieszkania 3-pokojowego na poznańskim Gruwaldzie, przy ulicy Bukowskiej 104a. Budynek znajduje się w drugiej lini zabudowy, a więc nie ma hałasu od ulicy Bukowskiej. Do najbliższego przystanku autobusowego zaledwie 200m. Do ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

459 000 PLN (10 432 zł/m2)

3
-
44 m2
1965
15853390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27049677 15853390 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zakupu mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu – w spokojnej, dobrze skomunikowanej i znanej części Grunwaldu.Ta nieruchomość położona jest na PIERWSZYM ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (10 442 zł/m2)

2
-
43 m2
1967
15889110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przylesie Marcelin|parter|zamknięte osiedle|zieleń 27844667 15889110 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,12 m², położonego przy ul. Jeleniogórskiej na zielonym osiedlu Przylesie Marcelin w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z 2019 r...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

853 000 PLN (14 217 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15889067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842478 15889067 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZapraszam do zapoznania się z ofertą unikalnego, wykończonego w wysokim standardzie i z dbałością o szczegóły mieszkania o pow. 42,7 m2 z ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie jest bardz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

637 000 PLN (14 814 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15888686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820828 15888686 Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim odnowionym budynku z cegły przy ul. Antoniego Andrzejewskiego 12. Bardzo dobra lokalizacja zapewniająca spokój oraz bardzo dobrą komunikację z miastem Lokal składa się z dwóch niezależnych...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

415 000 PLN (11 216 zł/m2)

2
1
37 m2
1950
15888689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820825 15888689 Uwaga: Lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją. Polecam do sprzedaży rewelacyjny lokal na poddaszu wyposażony w klimaty...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

319 000 PLN (17 722 zł/m2)

2
1
18 m2
1950
15887525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w historycznych koszarach | Bez prowizji 27784924 15887525 Szukasz mieszkania, które oferuje aż trzy ustawne pokoje na 47 metrach?M8 w budynku B3 w Loftach Grunwaldzka to przemyślany układ, który udowadnia, że kompaktowy metraż może iść w parze z pełną swobodą dla każdego domownika. Dwie oddzielne sypialnie ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

658 280 PLN (14 006 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15887523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | 26 m² | Lofty Grunwaldzka | 0% prowizji 27784923 15887523 Kompaktowy wymiar luksusu - tam, gdzie historia spotyka wielkomiejski styl.M9 w Loftach Grunwaldzka to dowód na to, że 26,33 m² może być pełnowartościowym, dwupokojowym mieszkaniem. To przestrzeń zaprojektowana dla osób, które nie chcą wybierać międz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

384 418 PLN (14 785 zł/m2)

2
-
26 m2
-