• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 181

15712743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealny zakup inwestycyjny w sercu Poznania 24429055 15712743 Witam Cię inwestorze!* Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc.Jeśli interesuje Cię inny metraż zadzwoń i umówmy się na spotkanie* Szukasz zakupu inwestycyjnego? Pozwól aby mieszkanie zarabiało samo na siebie ! Metra...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

539 326 PLN (17 978 zł/m2)

2
-
30 m2
-
15712185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4pok w spokojnej okolicy z tarasem 24416596 15712185 Witam!* Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc.Posiadamy mieszkania z 30m tarasami z widokiem z 6 piętra ! Nowy etap inwestycji już w sprzedaży. Jeśli szukasz innego metrażu zadzwoń tel. 506 067 621 * Metraże od 30-...

Poznań (Podolany) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

698 843 PLN (9 573 zł/m2)

4
-
73 m2
-
15712187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5pok w otoczeniu Lasku Marcelińskiego 24416599 15712187 Witam!Zakup bezpośrednio od dewelopera - NIE PŁACISZ PROWIZJI I PODATKU PCCZostań właścicielem prestiżowej inwestycji na poznańskim Grunwaldzie w otoczeniu Lasku Marcelińskiego, miejski charakter otoczony zielenią to synonim tej inwestycji. * Szukasz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 990 PLN (10 975 zł/m2)

5
2
82 m2
-
15600067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 84m dwupoziomowe z tarasem Podolany 22188893 15600067 Witam!  * Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc.Jeśli interesuje Cię inny metraż umówmy się na spotkanie, a znajdziemy dla Ciebie wymarzone M.Mieszkanie jest dwupoziomowe, naroże przez co jest dobrze doświetlone i ...

Poznań (Podolany) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

847 837 PLN (9 975 zł/m2)

3
-
85 m2
-
15743416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25009684 15743416 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,59 m², położone w spokojnej części osiedla Zielona Dolina.Lokal składa się z:• salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,• sypialni,• przedpokoju,• ła...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

439 000 PLN (10 555 zł/m2)

2
1
41.59 m2
2022
15735463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24854708 15735463 Piła os. Podlasie NOWY i ATRAKCYJNY LOKAL MIESZKALNY - POŁOWA DOMU parter + piętro, bez podpiwniczenia, z własnym ogrodem położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Pile. Idealne miejsce dla RODZINNY !! Przedmiotem oferty jest ...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 150 000 PLN (11 735 zł/m2)

4
-
98 m2
2022
15350022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16525388 15350022 Mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o pow. 66,10 m2Nieruchomość składa się z:- salonu z aneksem kuchennym o pow. 24,93 m2,- pokoju o pow. 13,50 m2,- sypialni o pow. 10,19 m2,- łazienki o pow. 5,26 m2,- pralni o pow. 2,34 m2,- przedpokoju o p...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

548 630 PLN (8 300 zł/m2)

3
1
66.1 m2
-
15614641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22500611 15614641 Mieszkanie 4-pokojowe w stanie deweloperskim o pow. 91,11 m2Nieruchomość składa się z:- salonu z aneksem kuchennym o pow. 33,42 m2,- pokoju o pow. 13,50 m2,- pokoju 10,19 m2- sypialni o pow. 15,92 m2,- łazienki o pow. 8,19 m2,- przedpokoju o pow. 9,8...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

756 213 PLN (8 300 zł/m2)

4
1
91.11 m2
2025
15700844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24202933 15700844 Przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,72 m2 , położone na I piętrze w kamienicy. Jasne pokoje zapewniające swobodę ruchu . Mieszkanie zostało funkcjonalnie przearanżowane . Pokój został zmieniony na kuchnie z przestrzenią na st...

Okonek (Wielkopolskie, gm. Okonek)

190 000 PLN (2 217 zł/m2)

4
1
85.72 m2
-
15670672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23654934 15670672 Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,82m2 położone na parterze w domu wielolokalowym.Lokal mieszkalny składa się z: 2 pokoi ( w tym jeden z pokoi został podzielony na dwa odrębne pomieszczenia, co w sumie daje nam trzy pokoje), kuchni oraz łazienk...

Okonek (Wielkopolskie, gm. Okonek)

180 000 PLN (3 613 zł/m2)

2
1
49.82 m2
-
15710487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24378883 15710487 Idealne mieszkanie dla pary lub rodziny z dzieckiemZamieszkaj w komfortowych warunkach w Swarzędzu - os. Cegielskiego, Nowa WieśSerdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego na 2....

Swarzędz (Nowa wieś) (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

570 000 PLN (10 556 zł/m2)

3
1
54 m2
-
15704581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie w Swarzędzu! 24267939 15704581 Poszukujesz mieszkania z potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji?Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego z osobną kuchnią i balkonem położonego w Swarzędzu na Zygmunta III Wazy. Świetna lokalizacja i funkcjonalny układ sp...

Swarzędz (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

439 000 PLN (9 146 zł/m2)

2
1
48 m2
1975