• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 183

15147907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa oferta! Bliskość PKM Górczyn 10992813 15147907 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni ok. 56 m2 zlokalizowane w dzielnicy Górczyn przy ul. Głogowskiej. Mieszkanie posiada 3 pokoje, osobną kuchnię, piwnicę oraz tak zwaną antresolę zamkniętą (ta przestrzeń jest do własnej aranżacji - ociep...

Poznań (Górczyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

490 000 PLN (8 750 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15663602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż – Poznań, Podolany 23517905 15663602 Lokalizacja: Poznań, Podolany Cena: 549 518 PLN Powierzchnia: 40,07 m² Cena za m²: 13 713 PLN Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 Balkon Taras Loggia: Tak Ogród: Nie Przynależności: balkon, taras, 0% prowizji dla Kupującego! Nowoczesna architektura, Winda...

Poznań (Poznań-Jeżyce), ul. Jasielska

549 518 PLN (13 717 zł/m2)

2
1
40.06 m2
2026
15335132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 16112349 15335132 Kawalerka Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży kawalerki w Koninie o powierzchni około 26,56m. Informacje o mieszkaniu: ; ; ; ; ; ; ; ;Pokój ; ; ; ; ; ; ; ;Kuchnia ; ; ; ; ; ; ; ;Łazienka ; ; ; ; ; ; ; ;Przedpokój ...

Konin (Wielkopolskie, gm. Konin)

195 000 PLN (7 500 zł/m2)

1
1
26 m2
1970
15507742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie w Centrum Poznania 20105634 15507742 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki zlokalizowanej w samym centrum Poznania, przy ul. Piekary.Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w odresturowanej kamienicy z 1920 roku.Cena: 489 000 PLNPowierzchnia: 19,92 m²Na nieruchomość sk...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

489 000 PLN (25 737 zł/m2)

1
1
19 m2
1920
15622705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22658440 15622705 Przedmiotem oferty jest mieszkanie trzypokojowe położone na parterze czteropiętrowego bloku zlokalizowanego w Pile na os. Górnym.Mieszkanie przeszło generalny remont. W ramach prac wymieniono m.in:- instalacje, - grzejniki, - oświetlenie, - ...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

339 000 PLN (7 077 zł/m2)

3
1
47.9 m2
-
15618028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22554268 15618028 Wykończona kawalerka w nowoczesnym budynku, KaźmierzPrzedmiotem oferty jest w pełni wykończone mieszkanie nr M06, położone na I piętrze w nowym budynku wielorodzinnym, wybudowanym w 2025 roku. Lokal o powierzchni użytkowej 20,6 m² oferuje komfortowe ...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

225 000 PLN (10 922 zł/m2)

1
-
20.6 m2
2024
15637887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe z klimatycznym balkonem 22995419 15637887 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 45,38 m2 w Poznaniu przy ul. Bratumiły Do mieszkania przynależy duża piwnica ok. 10 m2 Piętro drugie w dwupiętrowym bloku z 2006 roku Rozkład pomieszczeń: korytarz, pokój dzienny ok. 16,...

Luboń, Bratumiły

530 000 PLN (11 679 zł/m2)

2
1
45.38 m2
2006
15496005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Chodzież-cicha okolica. 19843902 15496005 Idealna lokalizacja - sąsiedztwo terenów zielonych oraz rekreacyjnych .Mieszkanie z potencjałem , na biuro ,gabinet kosmetyczny do remontu.Przy bloku - bezpłatne miejsca parkingowe.Nieruchomość usytuowana jest na parterze w niskim bloku z 1991 roku.N...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

350 000 PLN (5 645 zł/m2)

3
1
62 m2
1991
15618619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22570460 15618619 Przestronne mieszkanie z ogródkiem w Kaźmierzu przy ul. LeśnejPowierzchnia mieszkania: 64,97 m² Powierzchnia ogródka: ok. 250 m² Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej i zielonej okolicy ...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

530 000 PLN (8 158 zł/m2)

2
1
64.97 m2
2009
15461527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 58m2 Św.Marcin 19087247 15461527 Mieszkanie w Centrum Poznania - Święty MarcinZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 58,8 m², położonego w sercu Poznania, przy ulicy Święty Marcin. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w odrestau...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

737 000 PLN (12 707 zł/m2)

2
1
58 m2
1979
15630826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22859403 15630826 Oferuję do sprzedaży niezwykły apartament położony w kamienicy w przy ul. Dąbrówki w Poznaniu. Przestronne, wykończone z dbałością o detale mieszkanie nadaje się zarówno na cele mieszkaniowe jak i biurowe.Lokal o powierzchni 90,42 m2 , składa się z...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

999 000 PLN (11 048 zł/m2)

3
1
90.42 m2
1906
15485310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Grunwald 3 pokoje 19613402 15485310 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na Grunwaldzie przy ul. Jugosłowiańskiej, na 6 piętrze, w bloku z windą z 1979 roku.Cena: 519 000 złPowierzchnia : 62,7 m2Na nieruchomość składa się:- salon z w...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

519 000 PLN (8 371 zł/m2)

3
1
62 m2
1979