• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 184

15325839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15853164 15325839 BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!Dostępne mieszkania na parterze i piętrze w czterolokalowcu z ogródkiem  - 390 000 zł.Termin oddania: październiklistopad 2025r.Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny usytuowany na parterze w budy...

Radzyny (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

390 000 PLN (7 558 zł/m2)

3
1
51.6 m2
2025
15528801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20577096 15528801 Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku, w samym centrum Kaźmierza- w trakcie wykończenia  Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku z 2024 roku, zlokalizowanym w sercu Kaźmierza. Mieszka...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

440 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15506511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20083866 15506511 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego na parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Piotra Skargi na prestiżowym poznańskim Grunwaldzie. To idealna propozycja dla osób szukających komfo...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

525 000 PLN (10 938 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15516764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20298489 15516764 BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!Dostępne mieszkania na parterze i piętrze w czterolokalowcu z ogródkiem  - 380 000 zł.Termin oddania: kwiecieńmaj 2025r.Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny usytuowany na parterze w budynku w&am...

Radzyny (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

380 000 PLN (7 364 zł/m2)

3
1
51.6 m2
2024
15515075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20249900 15515075 Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie nr M09 położone na I piętrze w nowym budynku mieszkalnym wielorodzinnym wybudowanym w 2024 roku.To wyjątkowy lokal w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 71,7m2 ,na którą składają się:- salon z aneksem k...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

499 000 PLN (6 960 zł/m2)

3
-
71.7 m2
2024
15515050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20249675 15515050 Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie nr M07 położone na I piętrze w nowym budynku mieszkalnym wielorodzinnym wybudowanym w 2024 roku.To wyjątkowy lokal w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 41m2 ,na którą składają się:- salon z aneksem kuc...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

440 000 PLN (7 321 zł/m2)

2
-
60.1 m2
2024
15515044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20249501 15515044 Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie nr M04 położone na I piętrze w nowym budynku mieszkalnym wielorodzinnym wybudowanym w 2024 roku.To wyjątkowy lokal w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 41m2 ,na którą składają się:- salon z aneksem kuc...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

369 000 PLN (9 000 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
8314174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17954360 8314174 ✅Sprzedam mieszkanie z 4 pokojami, osobną kuchnią, łazienką, przedsionkiem i korytarzem. Dodatkowy pion kanalizacyjny pozwala na zmianę układu pomieszczeń. W kuchni można wydzielić dodatkowy pokój, a kuchnię otwartą zrob...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

850 000 PLN (9 659 zł/m2)

4
1
88 m2
1900
8446088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18793478 8446088 Okazja! Tanie mieszkanie w pięknym Strzeszynie! Kup już teraz i ciesz się mieszkaniem razem z wieloma innymi rodzinami, które wybrało to miejsce do życia! Tanio - w etapie C na tym samym osiedlu mieszkania są droższe o 12...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

630 000 PLN (9 692 zł/m2)

3
1
65 m2
2024
15514901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20246262 15514901 Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie nr M03 położone na I piętrze w nowym budynku mieszkalnym wielorodzinnym wybudowanym w 2024 roku.To wyjątkowy lokal w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 46,7m2 ,na którą składają się:- salon z aneksem k...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

429 640 PLN (9 200 zł/m2)

2
-
46.7 m2
2024
15514896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20246260 15514896 Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie nr M17 położone na II piętrze w nowym budynku mieszkalnym wielorodzinnym wybudowanym w 2024 roku.To wyjątkowy lokal w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 58,4m2 ,na którą składają się:- salon z aneksem ...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

449 680 PLN (7 700 zł/m2)

2
-
58.4 m2
2024
14424739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne, 3 pokoje z balkonem - Orła Białego! 127106 14424739 Zapraszam do zakupu mieszkania zlokalizowanego na os. Orła Białego w Poznaniu. Na lokal 3 pokojowy o powierzchni 65m2 składa się: • salon z balkonem ok. 18m2, • 2 pokoje o powierzchni ok. 14m2, • osobna kuchnia z oknem, w świetnym stanie ok. 8m2, • ...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), os. Orła Białego

500 000 PLN (7 692 zł/m2)

3
1
65 m2
1986