• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 185

15423624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18233316 15423624 ✅Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 91,88 składające się z 2 pokoi, łazienki, kuchni i holu. Do mieszkania przynależy duży balkon i piwnica o powierzchni 11,20 m2! Mieszkanie ma świetny układ n...

Poznań (Grunwald), Grunwaldzka

880 000 PLN (9 670 zł/m2)

3
3
91 m2
1900
15423629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18233320 15423629 ✅Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 43,39 składające się z 1 pokoju, zamkniętej kuchni i holu. Do mieszkania przynależy balkon i duża piwnica o powierzchni 9,21 m2! Mieszkanie ma układ pozwalaj...

Poznań (Jeżyce), Grunwaldzka

459 000 PLN (10 674 zł/m2)

2
1
43 m2
1900
15423639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18233318 15423639 ✅Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 91,88 składające się z 3 pokoi, łazienki, kuchni i holu. Do mieszkania przynależy duży balkon i piwnica o powierzchni 11 m2! Mieszkanie ma układ pozwalający ...

Poznań (Jeżyce), Matejki

880 000 PLN (9 670 zł/m2)

3
2
91 m2
1900
15115598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 10165922 15115598 Murapol Zielony Żurawiniec...

Poznań (Naramowice), Sielawy

Zapytaj o cenę

2
1
43.5 m2
-
15298717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15142321 15298717 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w atrakcyjnej lokalizacji w Pile, przy ulicy Młodych. To czteropokojowe mieszkanie na parterze, charakteryzujące się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.Mieszkanie o powierzchni 64,70 m2 skład...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

359 000 PLN (5 549 zł/m2)

4
1
64.7 m2
-
15412096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17950107 15412096 Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu idealnego dla osób poszukujących gotowego do zamieszkania lokalu, bez dodatkowych nakładów finansowych!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w apartamentowcu z 2014r. wybudowanym pr...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

660 000 PLN (13 773 zł/m2)

2
1
47.92 m2
2014
15409095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17888774 15409095 ✅Sprzedam 2-paka o powierzchni 59,10 m.kw. , które deweloper dzieli na kawalerkę i mieszkanie 2-pokojowe! ZOBACZ SPACER 3D >- https:tours.3destate.pllubondwupak.3d - mieszkanie położone na 1 piętrze;...

Luboń, Pułaskiego

502 350 PLN (8 514 zł/m2)

2
2
59 m2
2024
15408934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17887147 15408934 Tanio - obecnie ceny na obrzeżach Poznania kształtują się na poziomie od 10 000 złm2! Możliwość zakupu na firmę lub przez osobę fizyczną za gotówkę. ✅Oferta Sprzedam mieszkanie o pow...

Luboń, Puławskiego

416 034 PLN (8 852 zł/m2)

2
1
47 m2
2024
15408928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17887146 15408928 Świetnie zlokalizowane mieszkanie pozwoli szybko porozwozić pociechy do szkół i przedszkoli oraz bez czekania w korkach po południu zrobić zakupy. Okolica zapewnia regenerację po pracy i zapewni masę atrakcji dla najmłodszych (place zabaw,...

Luboń, Żabikowska

503 030 PLN (8 526 zł/m2)

3
1
59 m2
2024
15376705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17149040 15376705 Na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 64 m2 na I piętrze budynku mieszkalnego, zlokalizowanego przy ulicy Zamenhofa w malowniczym mieście Piła. To atrakcyjne mieszkanie charakteryzuje się nie tylko...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

359 000 PLN (5 609 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15327165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15895864 15327165 BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA! AKTUALNA OFERTADostępne mieszkanie na parterze w czterolokalowcu z ogródkiem  - 375 000 zł.Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny usytuowany na PARTERZE w budynku w zabudowie. M...

Radzyny (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

375 000 PLN (6 211 zł/m2)

3
1
60.38 m2
2024
15402903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17757750 15402903 ✅Oferta Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy o powierzchni 58,20 m2 położone na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni 10 m2. Lokal z ogromnym potencjałem! Mieszkanie można...

Poznań (Jeżyce), al. Józefa Kraszewskiego

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

2
2
58 m2
1900