• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 304

15678030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w domu wielorodzinnym 23807726 15678030 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w domu wielorodzinnym ,cichej i spokojnej okolicy z dala od ruchliwej ulicy.Mieszkanie o powierzchni 99m2 znajduje się w miejscowości Skoroszów- 5km do Rychtala ,15km do Kępna,12 km d...

Skoroszów (Wielkopolskie, gm. Rychtal)

330 000 PLN (3 333 zł/m2)

3
1
99 m2
1952
15871677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27473276 15871677 Dom pod lasem czy szybki dojazd do miasta? Dlaczego nie jedno i drugie? Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o pow. całkowitej 134 m² położony w Mosinie - narożnik ulic Szosa Poznańska i Leśnej (Czarnokurz). Działka o pow. działki 940 m2 z wjaz...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

890 000 PLN (6 642 zł/m2)

5
2
134 m2
1940
15820183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26587913 15820183 Zapraszamy do zakupu działki inwestycyjnej w Dymaczewie Nowym koło Mosiny!Działka o pow. 3459 m2 (nr ewidencyjny 166) znajduje się przy drodze powiatowej DK32 (Wronczyn - Będlewo - Dymaczewo Nowe) w dogodnym oddaleniu od drogi wojewódzkiej nr 431 (od...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

580 000 PLN

-
-
3459 m2
-
15871595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27472005 15871595 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,5 m², położone na drugim piętrze niskiego, kameralnego bloku na zamkniętym osiedlu Atanera przy ul. Sielawy na Naramowicach.Lokalizacja: Prywatne, ogrodzone osiedle zrealizowane przez Ataner, położone na tereni...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

795 000 PLN (11 955 zł/m2)

3
-
66.5 m2
2000
15794269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26067751 15794269 Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej pow. 2534 m2 położona w Dymaczewie Starym w gminie Mosina przy ul. Bajera, w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego.Nieruchomość składa się z dwóch działek o numerach ewidencyjnych 1461 i 1462.Na działce...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

450 000 PLN

-
-
2534 m2
-
15871022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dla Ciebie - Chodzież 27452396 15871022 OFERTA SPRZEDAŻY - DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, CHODZIEŻNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Chodzieży, na atrakcyjnej działce o powierzchni 650m2.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 210m2 oraz 138,80m2 powi...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

520 000 PLN (2 476 zł/m2)

4
2
210 m2
1980
15853543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka - Ryczywół 27052113 15853543 Na sprzedaż kawalerka - RyczywółOferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34m2, położone na 1. piętrze w spokojnej okolicy w Ryczywole. Lokal do własnej aranżacji.Układ mieszkania:- duży, ustawny pokój- oddzielna kuchnia ze skrytkąspi...

Ryczywół (Wielkopolskie, gm. Ryczywół)

148 000 PLN (4 485 zł/m2)

1
1
33 m2
1945
15228106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka na uboczu, cisza i spokój gm. Babiak Góraj 13284202 15228106 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.NA SPRZEDAŻ:Działka Rolna o powierzchni 4760m2 (w ewidencji oznaczona jako RIVa czyli Rolna klasy IVa) w cichej okolicy, z dala od zabudowań. Wymiary działki mniej więcej: 93x60m. Świet...

Góraj (Wielkopolskie, gm. Babiak)

39 000 PLN

-
-
4760 m2
-
15182925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Licheniu dla dużej rodziny lub pod wynajem 11909549 15182925 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.*DUŻY DOM DO ZAMIESZKANIA LUB  POD DZIAŁALNOŚĆ*MOŻLIWOŚĆ ZAKUPY POŁOWY DOMU 6 POKOI (OSOBNE WEJŚĆIA)Sprzedam atrakcyjny dom o dużej powierzchni powyżej 300m2 (14 pokoi z aneksami kuchen...

Licheń Stary (Wielkopolskie, gm. Ślesin)

695 000 PLN (2 317 zł/m2)

12
5
300 m2
2011
14268384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna z Planem nad jeziorem 1028m. 107597 14268384 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Polecam działkę 1028m na terenach jeziora Lubotyńskiego  gm. Babiak, powiat Koło.Z działki widać jezioro, gdyż do brzegu jest ok.210m w linii prostej.Działka z planem miejscowym pod dom...

Lubotyń (Wielkopolskie, gm. Babiak)

60 000 PLN

-
-
1028 m2
-
15521454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe działki w KOLE z atrakcyjną ceną 20418636 15521454 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.NA SPRZEDAŻ:Działka budowlana objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością prowadzenia usług nieuciążliwych. W pobliżu również szk...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

105 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15022686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z linią brzegową w dobrej cenie 7146999 15022686 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJINA SPRZEDAŻ:Sprzedam działkę nad jeziorem głodowskim z linią brzegową przy lesie o powierzchni 3300 m2  W pobliżu Park Bieniszewski, Klasztor pustelniczy Kame...

Głodowo (Wielkopolskie, gm. Golina)

726 000 PLN

-
-
3300 m2
-