• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie Luboń

Znalezionych ofert: 52

15746080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25069720 15746080 Prezentuję na sprzedaż miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej w budynku przy ul. Wschodniej 28 w Luboniu. UWAGA – w sąsiedztwie powstaje nowa inwestycja bez hali garażowej, dlatego sprzedawane miejsca postojowe zyskują na wartości!Miejsca zna...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

29 500 PLN (2 153 zł/m2)

1
-
13.7 m2
2015
15860487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182886 15860487 OFERTA SPRZEDAŻY DOMU WOLNOSTOJĄCEGO - LUBOŃNa sprzedaż przestronny, w pełni urządzony i zadbany dom wolnostojący położony w spokojnej części Lubonia.Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 665 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, p...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

1 680 000 PLN (7 706 zł/m2)

6
2
218 m2
2008
15848926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie 2 pokojowe w zielonej okolicy 26952003 15848926 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 52,64 m², położone na pierwszym piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku z lat 60-tych, wybudowanym z cegły po termomodernizacji. Nieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanej części L...

Luboń, Armii Poznań

455 000 PLN (8 644 zł/m2)

2
1
52.64 m2
1960
15846300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom z garażem w bardzo dobrej lokalizacji 26880206 15846300 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 93,18 m² + garaż 15,41 m², Powierzchnia w księdze wieczystej 108,59 m² położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w samym centrum Lubonia. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceni...

Luboń, Kościuszki

940 000 PLN (8 704 zł/m2)

4
2
108 m2
1999
15844261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne mieszkania w Luboniu | 32–74 m² | Blisko Poznania 26828430 15844261 Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w Luboniu przy ul. Żeglarskiej, o powierzchni od 32 m² do 74 m². Idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób szukających komfortu w spokojnej lokalizacji z szybkim dojazdem do Poznania. ✔ Stan deweloperski – możliw...

Luboń, Żeglarska

298 448 PLN (9 200 zł/m2)

1
1
32.44 m2
2026
15827678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26625553 15827678 Duża kawalerka na wynajem Luboń - SikorskiegoSzukasz komfortowego mieszkania w Luboniu? - Ta oferta jest dla CiebieNIERUCHOMOŚĆ:Do wynajęcia kawalerka o powierzchni aż 35,5m2 z dużym balkonem, osobną kuchnią oraz łazienką. Mieszkanie jest bardzo prze...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

1 600 PLN (45 zł/m2)

1
-
35.5 m2
2006
15759946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25347043 15759946 Opis nieruchomości:Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 140 m², usytuowany na działce 600 m², w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Lubonia. Idealny dla rodziny lub jako inwestycja z potencjałem aranżacyjnym.Lokal...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

959 000 PLN (6 850 zł/m2)

5
2
140 m2
1929
15801726 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26248652 15801726 Nowoczesny lokal usługowy 70 m² – idealny pod salon kosmetyczny lub branżę beautyLuboń, ul. Kościuszki – duże witryny, świetna ekspozycja, wysoki standardNa wynajem funkcjonalny, jasny i reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 70 m², położony be...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

4 500 PLN (64 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15752425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25162999 15752425 Prezentujemy ofertę najmu hali magazynowo-produkcyjnej o pow. użytkowej ok. 170 m². Obiekt zlokalizowany jest w Luboniu przy ul Żabikowskiej w odległości 1 km od wyjazdu w kierunku Poznania ulicą Opolską i 2 km od wjazdu na autostradę A2 (węzeł Pozna...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

5 000 PLN (29 zł/m2)

1
-
170 m2
1998
15821385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia hala 130 m² – Luboń, blisko A2 26575924 15821385 Bartosz Gensler tel. 511-111-567 Licencja zawodowa 12 656 Gensler Nieruchomości Luboń 62-030 ul. Poniatowskiego 22 Opis nie stanowi oferty wg przepisów Kodeksu Cywilnego ...

Luboń, Armii Poznań

3 200 PLN (25 zł/m2)

3
-
130 m2
-
15430440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18383216 15430440 LOKAL UŻYTKOWY - LUBOŃ Polecam do kupna lokal użytkowy nadający się na biuro, salonik kosmetyczny, fryzjera, lokal handlowy lub podobne branże, o powierzchni 54,25 m2. Lokal położony w Luboniu przy ulicy Wschodniej , na parterze niskiego, nowszeg...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

374 000 PLN (6 926 zł/m2)

3
-
54 m2
2004
15776341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka na zamkniętym osiedlu 25703112 15776341 Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 31,08 m², położona w Luboniu przy ul. Wschodniej. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze niskiego bloku z windą (rok budowy 2007) na zamkniętym osiedlu z bramą na pilota. Układ: korytarz z szafą, łazienka...

Luboń, Wschodnia

320 000 PLN (10 323 zł/m2)

1
1
31 m2
2007