• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie Piła

Znalezionych ofert: 282

15742852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25000502 15742852 *** REZERWACJA OFERTY *** Piła os. GÓRNE ul. Mickiewicza Przedmiotem oferty jest jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20 m.kw. usytuowane na parterze w bloku z zasobów PSML-W - blok - parter, tylko po dwa mieszkania na kondyg...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

285 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15888807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826710 15888807 3-pokojowe mieszkanie Zielona Dolina w Pile garaż w budynku I piętro winda Istnieje możliwość dokupienia garażu znajdującego się w bryle budynku w cenie 75 000 zł - rozwiązanie, które znacząco podnosi komfort codziennego życia...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

539 000 PLN (8 292 zł/m2)

3
-
65 m2
2010
15803625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26299638 15803625 Mieszkanie 2 - pokojowe ok. 37 m² - Osiedle Górne Z dużą loggią, osobną kuchnią i potencjałem aranżacyjnym. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m², położone na 4. piętrze ...

Piła (Osiedle górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

217 000 PLN (6 200 zł/m2)

2
-
35 m2
1990
14746880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15603 14746880 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Kawalerka z oknem tarasowym i barierką o pow. 29,37m2, III piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 22,18m2 łazienka...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

252 582 PLN (8 710 zł/m2)

1
-
29 m2
2022
15802094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26255821 15802094 Nowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Górnym - wprowadzasz się od razu! Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga remontów ani tygodni planowania - to jest oferta, którą naprawdę warto ...

Piła (Osiedle górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

572 755 PLN (9 546 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
14740866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15601 14740866 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow. 72,22m2, II piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 36,2m2 pokoje o pow.: 1...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

577 760 PLN (8 024 zł/m2)

3
-
72 m2
2022
15838957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26737462 15838957 UWAGA: Na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura w tym NAJNOWSZE oferty oraz więcej zdjęć znajdziesz na oficjalnej stronie naszego biura. MIESZKANIE 3-POKOJOWE 46,90 m² - PIŁA, ...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

445 000 PLN (9 674 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15271058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14352797 15271058 Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w stylowej kamienicy z 1938 r. - Centrum Piły - 91,97 m² Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,97 m² , usytuowane w przedwojennej kamienicy w sercu Piły, przy ul. Śr&a...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (4 385 zł/m2)

3
-
91 m2
-
14698005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15573 14698005 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 72,21m2 z balkonem, I piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 36,27m2 pokoje o pow. 10...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

570 459 PLN (7 923 zł/m2)

3
-
72 m2
2022
14718450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15581 14718450 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow. 60,42m2, I piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 28,74m2+9,63m2+9,68m2 ła...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

543 780 PLN (9 063 zł/m2)

3
-
60 m2
2022
15882189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27658147 15882189 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem 68,05 m² Piła - Osiedle Górne Na sprzedaż komfortowe i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 68,05 m², położone na wysokim parterze nowoczesnego apartamentowca ...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (8 809 zł/m2)

3
-
68 m2
2012
15871138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27458498 15871138 Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie położone w sercu Piły, w atrakcyjnej dzielnicy Śródmieście. Lokal o powierzchni 54,24 m² znajduje się na I piętrze zadbanej kamienicy i stanowi idealną propozycję zarówno dla...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

289 000 PLN (5 352 zł/m2)

2
-
54 m2
1920