• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 581

15735837 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862722 15735837 Członkostwo Coworking — elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus City Centre*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają c...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

309 PLN (62 zł/m2)

11
-
5 m2
-
15735831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862719 15735831 Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus City Centre*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje prywa...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 420 PLN (228 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15735829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862718 15735829 Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus City Centre *Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje prywatną, serwisowaną przestrzeń bi...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 360 PLN (179 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15604295 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22284093 15604295 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Zapraszam do wynajęcia reprezentacyjnej nieruchomości komercyjnej położonej w Ostrowie Wielkopolskim.Obiekt wewnątrz jest świeżo cały pomalowany, gotowy do wprowadzenia się najemcy. Położenie: 63-400...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

17 500 PLN (23 zł/m2)

3
-
770 m2
-
12743262 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 85478 12743262 Polecamy do długoterminowego wynajmu działkę biurowo-usługowo-magazynową położoną w Swadzimiu gmina Tarnowo Podgórne, przy ulicy Poznańskiej (droga serwisowa). Działka o powierzchni 0,85ha, zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczona jest pod tereny ob...

Swadzim (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

17 000 PLN

-
-
8500 m2
-
15815318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26589888 15815318 PRZYTULNE I FUNKCJONALNE MIESZKANIE NA WYNAJEM. Polecamy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65 m2, na 1 piętrze w Przeźmierowie w nowym ładnym budynku, składające się z 2 pokoi (sypialnia i salon z aneksem kuchennym), korytarza i łazien...

Przeźmierowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 400 PLN (37 zł/m2)

2
-
65 m2
2010
15455654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18970231 15455654 Polecamy do wynajęcia lokal biurowy w Przeźmierowie przy ulicy Wrzosowej. Łączna powierzchnia pomieszczeń wynosi 23 m2, na co składają się: biura o pow. 13 i 10 m2. Dodatkowo komunikacja, kuchnia i łazienka wc. Lokal w piwnicy z wejściem od ulicy. W ...

Przeźmierowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

1 500 PLN (65 zł/m2)

11
-
23 m2
2000
15880976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27620037 15880976 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z GARAŻEM, PIWNICĄ I BALKONEM W GOŁAŃCZY - PRZESTRZEŃ, WYGODA I SWOBODA ARANŻACJI Na wynajem przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57,6m 2 położone na parterze przy ul. Lipowej. To propozycja dla osób, które cenią wygod...

Gołańcz (Wielkopolskie, gm. Gołańcz)

1 600 PLN (28 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15871725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27474635 15871725 Kawalerka o pow. 31 m2, po kapitalnym remoncie - ul. Wojciecha Bogusławskiego, idealna dla singla lub pary. Do wynajęcia polecam piękną kawalerkę położoną na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku: - po kapitalnym remoncie - wymiana okien na 3 szybowe 5 k...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 050 PLN (66 zł/m2)

1
-
31 m2
1962
15882009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27654575 15882009 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję do wynajęcia samodzielny lokal biurowy o łącznej powierzchni ok. 183 m²na parterze, zlokalizowany w Poznaniu, ul. Starołęcka 42d, w sąsiedztwie pętli tramwajowej.W lokalu znajduje się 7 biur-wentyl...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

11 479 PLN (63 zł/m2)

7
-
183 m2
-
15881984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27653796 15881984 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję do wynajęcia samodzielny lokal biurowy o łącznej powierzchni ok. 172,52 m²na 2 piętrze, zlokalizowany w Poznaniu, ul. Starołęcka 42d, w sąsiedztwie pętli tramwajowej.Jest to open space z wydzielony...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

10 822 PLN (63 zł/m2)

4
-
172 m2
-
15439162 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 18575147 15439162 Szukasz komfortowego pokoju w okolicach Poznania? Mamy coś dla Ciebie!Oferujemy do wynajęcia pokój o powierzchni 15 m2 w nowoczesnym domu w zabudowie szeregowej na nowym osiedlu Hebanowa w Zalasewie. Pokój znajduje się na piętrze i jest wyposażony w ...

Zalasewo (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

800 PLN (53 zł/m2)

1
-
15 m2
2019