• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 310

15887558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27785468 15887558 CENA NAJMU PODLEGA NEGOCJACJI!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynową o powierzchni 1760 m², zlokalizowaną w atrakcyjnej części Poznania. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla firm poszukujących przestr...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

46 000 PLN (26 zł/m2)

2
-
1760 m2
1995
15724945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24666362 15724945 Kostrzyn Wielkopolski, ul. Wrzesińska 1 Tylko 300 m od trasy E-92 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak z przyjemnością prezentuje unikalną ofertę wynajmu przestronnej i doskonale przygotowanej nieruchomości komercyjnej w samym sercu Kostrzyna...

Kostrzyn (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

22 000 PLN (56 zł/m2)

11
-
396 m2
2008
15170750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 11570110 15170750 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą:do wynajęcia lokal użytkowy w budynku na I piętrze przy ul. Fabrycznej 24 w Centrum Wrześni.Powierzchnia lokalu ok. 15 m2, ekspozycja okienna od ulicy Fabrycznej. Na kon...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

950 PLN (63 zł/m2)

11
-
15 m2
-
14685334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2973092 14685334 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:POMIESZCZENIE o pow. 19 m2 (parter) lub pomieszczenie o pow. 13 m2 na działalność edukacyjno-psychologiczno-pedagogiczną, rehabilitację, gabinet, biuro, działalnoś...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

900 PLN (50 zł/m2)

11
-
18 m2
-
15797133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26137701 15797133 Dom wolnostojący 520 m² Stary Grunwald Wynajembiura, kancelariaOferuję na wynajem duży, przestronny dom wolnostojący z lat 60., po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 2012 roku (wymiana dachu, elewacji, wnętrz oraz instalacji: wod.-kan., gazowej ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 PLN (27 zł/m2)

11
-
520 m2
-
15871363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27467664 15871363 NA WYNAJEM LOKAL UŻYTKOWY W CHODZIEŻY Szukasz lokalu gotowego pod działalność, to ta nieruchomość jest dla Ciebie !!! Lokal o pow. 64,80 m 2 idealny na gabinety medyczne, rehabilitacje, fizjoterapię, gabinety kosmetyczne, 2 gabi...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

1 700 PLN (27 zł/m2)

11
-
64 m2
-
15860560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27182897 15860560 Prestiżowy lokal w odrestaurowanej kamienicy, przy ul. Ogrodowej, tuż przy Półwiejskiej. Oferujemy do wynajmu wyjątkowy lokal o powierzchni 87 m², położony na pierwszym piętrze pięknej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Ogrodowej – w absolutnie topo...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 900 PLN (68 zł/m2)

11
-
87 m2
-
15877514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27571120 15877514 Na wynajem plac o powierzchni ok. 1400m2 wraz z pawilonem biurowo-socjalnym (28m2), zlokalizowany na terenie obiektu produkcyjno- magazynowego przy ul. Starołęckiej. Do wynajęcia od sierpnia ( termin do uzgodnienia). Teren posesji zagos...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 999 PLN (5 zł/m2)

11
-
1400 m2
-
15764553 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25451621 15764553 Do wynajęcia - lokal użytkowy w Chodzieży Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal magazynowy o łącznej powierzchni 233 m² , zlokalizowany na I piętrze budynku, z windą towarową ułatwiającą transport: media: woda, prąd ogrzewa...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

1 845 PLN (8 zł/m2)

11
-
233 m2
-
15869274 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27405362 15869274 Na wynajem duża powierzchnia usługowa w centrum Chodzieży Lokal o pow. 576 m 2 z własnym parkingiem idealny pod działalność medyczną bądź usługową: - centrum medyczne, - rehabilitacja, fizjoterapia, klinika prywatna, - placówka...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

11 500 PLN (20 zł/m2)

11
-
576 m2
1960
15888120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803168 15888120 Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal  w centrum Poznania ul. E. Sczanieckiej 1 - jest to narożnik skrzyżowania ulicy GłogowskiejSczanieckiej Lokal ten dzięki swoim możliwościom adaptacyjnym można dostosować niemalże do każdej działalności usługowej...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 700 PLN (53 zł/m2)

4
-
70 m2
1900
15888122 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803167 15888122 Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal biurowy w centrum Poznania ul. E. Sczanieckiej 1A Lokal składa się z dwóch pomieszczeń przeznaczonych na działalność, pokoju socjalnego oraz łazienki  Koszt najmu: Czynsz 2400,00PLN miesięcznie + Vat  Dodatkowo ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (52 zł/m2)

4
-
46 m2
1900