• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 579

15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
14892784 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka budowlana 4146262 14892784 DO WYNAJĘCIA DZIAŁKA O POW. OK. 3000 m2 STOBNO Tytułem oferty jest niezagospodarowana działka gruntu zlokalizowana przy skrzyżowaniu ulic Kasztanowej i Ujskiej. Cena dzierżawy: 3000zł. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie ...

Stobno (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

3 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15891379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27895640 15891379 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania na wynajem w podpoznańskich Kamionkach, otoczonych lasami, licznymi terenami rekreacyjnymi i bogatą infrastrukturą handlowo-usługową. W pełni wyposażone, przytulne, 3 pokojowe mieszkanie ...

Kamionki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

3 900 PLN (65 zł/m2)

3
1
60 m2
2017
15860822 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27184714 15860822 Czarnków, ul. Kościuszki 29 — prestiżowa lokalizacja dla Twojego biznesu Do wynajęcia jasny, starannie utrzymany lokal usługowo-biurowy o powierzchni 30,91 m² , położony na 2. piętrze reprezentacyjnego budynku w s...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

1 200 PLN (39 zł/m2)

11
-
31 m2
-
15860820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27184712 15860820 Profesjonalna przestrzeń w centrum Czarnkowa — ul. Kościuszki 29 Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 41,97 m² , usytuowany na 2. piętrze eleganckiego budynku w centralnej części miasta. To miejsce ...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

1 600 PLN (38 zł/m2)

11
-
42 m2
-
15872431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27493208 15872431 Prezentuję ofertę najmu lokali przeznaczonych na działalność usługowo-biurową, zlokalizowanych na Rynku w Mosinie przy Placu 20 Października 26.Lokale usytuowane są na pierwszym piętrze kamienicy znajdującej się we wschodniej pierzei rynku, przy wyje...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 400 PLN (56 zł/m2)

11
-
25 m2
1995
15890021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27867371 15890021 Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 466 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części Poznania przy ul. Rolnej (Wilda). Lokal w stanie deweloperskim, co daje pełną swobodę aranżacji i dostosowania przes...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

25 000 PLN (54 zł/m2)

1
1
466 m2
2013
15866346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27318601 15866346 Na wynajem funkcjonalny kontener biurowy o powierzchni 47,5 m², zlokalizowany w Parku Magazynowym Poznań -Wilda przy ul. Droga Dębińska 29. Lokalizacja: Świetnie skomunikowana część miasta szybki dojazd...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 875 PLN (40 zł/m2)

1
1
47 m2
2016
15861351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27204212 15861351 Do wynajęcia funkcjonalne lokale o przeznaczeniu biurowym, warsztatowym lub magazynowym, zlokalizowane w Mosinie przy ul. Śremskiej. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym terenie o charakterze przemysłowo-magazynowo-biurowym, z dogodnym d...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

2 900 PLN (25 zł/m2)

5
1
117 m2
1990
15823025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26641670 15823025 Zapraszamy do wynajmu przestronnego, dwupoziomowego lokalu o powierzchni 350 m², usytuowanego w ścisłym centrum miasta, zaledwie 80 m od płyty Starego Rynku, na skrzyżowaniu ul. Wielkiej, Szewskiej i Ślusarskiej. Opis lok...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

24 900 PLN (71 zł/m2)

5
4
350 m2
1900
15823027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641663 15823027 Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 112,75 m², usytuowany na parterze w pasażu handlowo-usługowym z wygodnym parkingiem dla klientów. Nieruchomość znajduje się przy ul. Bukowskiej w Sierosławiu, bezpośrednio przy drodze wojewódzkie...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

6 100 PLN (54 zł/m2)

2
1
112 m2
2025