• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 217

15891426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27897057 15891426 Mieszkanie na wynajem - Czarnków 34,60 m² po remoncie parter Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,60 m², położone na parterze w spokojnej części Czarnków . Lokal po remoncie, gotowy do za...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

1 500 PLN (44 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15891348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27895100 15891348 Nowoczesne, elegancko urządzone mieszkanie 2-pokojowe z dużą loggią – Modena, ul. JackowskiegoNa wynajem wyjątkowo estetyczne i funkcjonalne mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Modena przy ul. Jackowskiego. Lokal został urządzony z dbałością...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 300 PLN (80 zł/m2)

2
-
41.25 m2
2026
15891379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27895640 15891379 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania na wynajem w podpoznańskich Kamionkach, otoczonych lasami, licznymi terenami rekreacyjnymi i bogatą infrastrukturą handlowo-usługową. W pełni wyposażone, przytulne, 3 pokojowe mieszkanie ...

Kamionki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

3 500 PLN (58 zł/m2)

3
1
60 m2
2017
15860103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27181333 15860103 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie ul. Bojanowska, GórczynNa wynajem pięknie zaaranżowane, wygodne, 2-pokojowe mieszkanie na poznańskim Górczynie.Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, nowo zaaranżowanego mieszkania zlokalizowanego w zadba...

Poznań (Górczyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 PLN (53 zł/m2)

2
1
40 m2
2000
15858605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27150988 15858605 MIESZKANIE Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu Panoramiqa wybudowanym w 2024 roku, na Poznańskiej Starołęce. Do dyspozycji nowo wykończony apartament z przestronnym balkonem oraz dedykowanym miejscem postojowym w hali garażowej. Dzięki dużym oknom, wy...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
1
45.68 m2
2024
15598380 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22139293 15598380 Mieszkanie w nowszym budownictwie na os. Zielona Dolina: - 2 pokoje - powierzchnia 39,33 mkw - I piętro - przeszklony balkon tzw. ORANŻERIA - WINDA WYPOSAŻENIE I UMEBLOWANIE Mieszkanie środkowe, czyste i zadbane, słoneczne i bardzo ciepłe...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 800 PLN (46 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15758341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25319571 15758341 Piła os. Zielona Dolina ul. Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia - 1 pokoje - powierzchnia 31,62 m.kw. - I piętro - BALKON - WINDA - nowe budownictwo WYPOSAŻENIE I UMEBLOWANIE Mieszkanie środkowe, czyste i zadbane, słoneczn...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 500 PLN (48 zł/m2)

1
-
31 m2
2019
15218342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12991357 15218342 Piła - Śródmieście ul. WODNA Atrakcyjne mieszkanie umeblowane i wyposażone (jak na zdjęciach) - blok - III piętro - 2 niezależne pokoje - z dużego pokoju wyjście na BALKON - jasna i oddzielna kuchnia - łazienka razem z wc, natrysk OPŁATY: - ods...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 200 PLN (28 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15811793 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26442613 15811793 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:2 pokojowe mieszkanie o pow. ok.35m2 w bloku na 2 piętrze przy ul Koszarowej 17 we Wrześni.Funkcjonalnie umeblowany i wyposażony-pokój z aneksem kuchennym-kuchnia ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 700 PLN (49 zł/m2)

2
-
35 m2
2008
15859703 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27175340 15859703 MIESZKANIE NA WYNAJEMJeżeli szukasz mieszkania w świeżo wybudowanej inwestycji Kleszczewo park znanego dewelopera AGROBEX wraz z wykończonym mieszkaniem oraz przynależnym do niego tarasie i ogródkiem z dwoma miejscami parkingowymi to świetnie trafiłe...

Kleszczewo (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

2 000 PLN (53 zł/m2)

2
-
37.5 m2
2024
15890128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27871896 15890128 Polecamy komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie na wynajem w apartamentowcu przy ul. Bukowskiej 18 w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 44,14 m² znajduje się na III piętrze i zostało wykończone z dbałością o każdy detal. Jasne wnętrza, ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15881086 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27622368 15881086 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z oferta wynajmu:mieszkanie o pow. ok.36 m2 w kamienicy na I piętrze w samym Centrum miasta przy ulicy Jana Pawła Ii 24 we Wrześni. W tym:- pokój ok. 24,6 m2,- kuchnia ok. 5 m2,...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 300 PLN (36 zł/m2)

1
-
36 m2
1903