• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 884

15888747 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823333 15888747 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla osób studiujących lub pracujących. Nowy Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości ! Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w  meble: sofę rozkładaną ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 PLN (100 zł/m2)

11
-
11 m2
1983
15888751 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27823329 15888751 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla pary lub singla osób studiujących lub pracujących. Nowy Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości ! Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w nowe meb...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 PLN (69 zł/m2)

1
-
16 m2
1983
15888748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823325 15888748 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla pary lub singla osób studiujących lub pracujących. Pokój wolny od zaraz Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w nowe meble: sofę rozkładaną z pojemnikiem na ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 PLN (115 zł/m2)

11
-
10 m2
1983
15888749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823326 15888749 Do wynajęcia pokój jednoosobowy w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla osób studiujących lub pracujących. Nowy Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości ! Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest meble: sofę rozkładaną z pojemnikiem n...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 PLN (128 zł/m2)

11
-
9 m2
1983
15888750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823327 15888750 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla pary lub singla osób studiujących lub pracujących. Pokój wolny od zaraz Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w nowe meble: sofę rozkładaną z pojemnikiem na ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 PLN (115 zł/m2)

11
-
10 m2
1983
15838857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26732961 15838857 POLECAM NA WYNAJEM KOMFORTOWY APARTAMENT W SUPER LOKALIZACJI PRZY UL. BUŁGARSKA 59 W POZNANIU (BUDYNEK NOWY) NIE MA OPŁAT ZA POŚREDNICTWO ! OPIS MIESZKANIA: Apartament 2 pokojowy o powierzchni 49 m2 położony na 11 piętrze, w szesnastopiętrowym budynk...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (55 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15822540 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26616102 15822540 POLECAM NA WYNAJEM KOMFORTOWY APARTAMENT W SUPER LOKALIZACJI PRZY UL. BUŁGARSKA 59 W POZNANIU (BUDYNEK NOWY) NIE MA OPŁAT ZA POŚREDNICTWO ! OPIS MIESZKANIA: Apartament 2 pokojowy o powierzchni 49 m2 położony na 11 piętrze, w szesnastopiętrowym budynk...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (57 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15888644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27819214 15888644 Na sprzedaż funkcjonalny dom w atrakcyjnej i prestiżowej lokalizacji w Poznaniu Kiekrzu – blisko centrum tej mieszkaniowo-wypoczynkowej dzielnicy miasta. Ogromnym atutem domu jest duży, zaciszny ogród i bliskość Jeziora Kierskiego (zaledwie kilometr)...

Poznań (Kiekrz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 549 000 PLN (6 196 zł/m2)

6
2
250 m2
1999
15532224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20640811 15532224 MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU INNEJ POWIERZCHNI- ZAPYTAJ !ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, Z MPZP - SKRZYNKA NA DZIAŁCEPolecam działkę o powierzchni 800 mkw położoną w cichej okolicy miejscowości Borkowice gminie Mosina, ok. 5 km od centrum Mosiny.O...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

240 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15744502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25040523 15744502 Bezpośredni tel do Agenta 883355897MOŻLIWOŚC ZAKUPU INNEJ POWIERZCHNI- ZAPYTAJ !ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, Z MPZP - SKRZYNKA NA DZIAŁCEPolecam działkę o powierzchni 1406 mkw położoną w cichej okolicy miejscowości Borkowice gminie ...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

421 800 PLN (300 zł/m2)

-
-
1406 m2
-
15565452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21454495 15565452 MOŻLIWOŚC ZAKUPU INNEJ POWIERZCHNI- ZAPYTAJ !ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, Z MPZP - SKRZYNKA NA DZIAŁCEPolecam działkę o powierzchni 658 MKW mkw położoną w cichej okolicy miejscowości Borkowice gminie Mosina, ok. 5 km od centrum Mosi...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

197 400 PLN (300 zł/m2)

-
-
658 m2
-
15529437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20586276 15529437 MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU INNEJ POWIERZCHNI- ZAPYTAJ !ŁADNIE POŁOŻONA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, Z MPZP - SKRZYNKA NA DZIAŁCEPolecam działkę o powierzchni 734 mkw położoną w cichej okolicy miejscowości Borkowice gminie Mosina, ok. 5 km od centrum Mos...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

220 200 PLN (300 zł/m2)

-
-
734 m2
-