• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 397

15884444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksus w kamienicy z concierge | w sercu Poznania 27702916 15884444 Wyobraź sobie poranek w samym sercu Poznania - kilka kroków do Starego Browaru, aromatyczna kawa w ulubionej kawiarni i powrót do eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy z concierge.Piekary Residence to miejsce, gdzie historyczna architektura spotyka ...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

999 000 PLN (16 377 zł/m2)

3
1
61 m2
1920
15887524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | 33 m² | Lofty Grunwaldzka | 0% prowizji 27784922 15887524 Szukasz mieszkania, które daje poczucie prywatności, a jednocześnie wyróżnia się na tle standardowych inwestycji? Budynek B2 w Loftach Grunwaldzka to kameralna przestrzeń - tylko 15 lokali w całym budynku! Mieszkanie M3 oferuje 2 pokoje z zachodnią e...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

463 608 PLN (14 488 zł/m2)

2
-
32 m2
-
15889463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Okazja! 9 452 zł/m² | 4 pokoje | Grunwald 27851009 15889463 Marzysz o dużym apartamencie w centrum Poznania, ale przerażają Cię obecne stawki na rynku? Ta oferta to rynkowy ewenement, który warto wykorzystać tu i teraz. Otwieramy promocję na przestronny (68,66 m²), 4-pokojowy apartament M29 w inwestycji Lofty...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

649 000 PLN (9 544 zł/m2)

4
1
68 m2
-
15889462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zyskaj 60 tys. zł | 4 pokoje w Centrum | Parking 27851005 15889462 Szukasz przestronnego apartamentu w centrum Poznania, ale liczysz na wyjątkową okazję finansową? To moment, na który warto było czekać! Ogłaszamy promocję na apartament M20. W całej zrewitalizowanej inwestycji Lofty Matejki zostały już tylko 4 ostatn...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

749 000 PLN (11 889 zł/m2)

4
1
63 m2
-
15844874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatni Loft z Poddaszem | Grunwald | 0% prowizji 26846810 15844874 Szukasz apartamentu z charakterem w centrum Poznania, ale nie chcesz rezygnować z prywatności i komfortu parkowania?M7 w Loftach Matejki to dwupoziomowy loft z poddaszem, w którym miejsce postojowe oraz komórka lokatorska 8,80 m² są już w cenie. Kupu...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

699 000 PLN (10 591 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15881086 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27622368 15881086 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z oferta wynajmu:mieszkanie o pow. ok.36 m2 w kamienicy na I piętrze w samym Centrum miasta przy ulicy Jana Pawła Ii 24 we Wrześni. W tym:- pokój ok. 24,6 m2,- kuchnia ok. 5 m2,...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 300 PLN (36 zł/m2)

1
-
36 m2
1903
15879103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608119 15879103 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Mieszkanie 53,6 m2 z wydzielonymi 3 pokojami w bloku (bez windy) na 2 piętrze przy ul. J. Słowackiego 3 we Wrześni. Powierzchnia mieszkania 53,6 m2 w tym:-pokój...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

399 000 PLN (7 444 zł/m2)

3
-
53.6 m2
1975
15849696 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26978947 15849696 KOMFORTOWE W PEŁNI URZĄDZONE I WYPOSAŻONE MIESZKANIE w nowym bloku we Wrześni.Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 40,4 m2 w bloku z windą na 1 piętrze przy ul. B.Śmid...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 900 PLN (47 zł/m2)

2
-
40.4 m2
2020
15839905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26762436 15839905 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 48 m2 w bloku na I piętrze przy ul. Słowackiego 24 we Wrześni.Powierzchnia mieszkania ok. 47,9m2, w tym:-pokój dzienny ok. 21 m2,-pokój ok. 12,5 m2, ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

409 000 PLN (8 521 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15839612 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26756091 15839612 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z oferta wynajmu: funkcjonalne ciepłe mieszkanie o pow. 47 m2 w kamienicy w samym Centrum miasta przy ulicy Harcerskiej we Wrześni. Bardzo dobrze doświetlone, przestronne, w pełni ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 550 PLN (34 zł/m2)

1
-
46 m2
-
15877771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27578756 15877771 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z niestandartową ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego:MIESZKANIE 3 pokojowe we Wrześni na zamkniętym osiedlu Przy Parku przy ul. Gnieźnieńskiej 31 o łącznej pow. 90,4m2, na II ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

799 000 PLN (8 839 zł/m2)

3
2
90.4 m2
2011
15872612 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27498726 15872612 M I E S Z K A N I E Przemyślane i funkcjonalne mieszkanie na Grunwaldzie wyróżnia się bardzo dobrym układem, który zapewnia wygodę codziennego użytkowania i wyraźny podział na strefę dzienną oraz sypialnianą. Ostatnie piętro, duże przeszklenia i dwa...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (47 zł/m2)

2
1
51 m2
2004