• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 398

15872612 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27498726 15872612 M I E S Z K A N I E Przemyślane i funkcjonalne mieszkanie na Grunwaldzie wyróżnia się bardzo dobrym układem, który zapewnia wygodę codziennego użytkowania i wyraźny podział na strefę dzienną oraz sypialnianą. Ostatnie piętro, duże przeszklenia i dwa...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (47 zł/m2)

2
1
51 m2
2004
15640394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23064462 15640394 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow ok.40,55 m2, na I p. w bloku z 2025 r z windą przy ulicy Pilskiej 2 we Wrześni.Nowocześnie i funkcjonalnie częściowo wypo...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

2 000 PLN (49 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15743063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25003812 15743063 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą:NA SPRZEDAŻ mieszkanie w budynku dwulokalowym, na działce o pow. 1 198 m2 przy ulicy Cmentarnej 8. Miejscowość Żerków, gmina Jarocin, województwo wielkopolskie leży na ob...

Żerków (Wielkopolskie, gm. Żerków)

149 000 PLN (3 425 zł/m2)

1
1
43.5 m2
1913
15660324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
centrum Poznania +100 m² w kamienicy, Półwiejska 23462475 15660324 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 101,7 m², położonego w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Długiej w samym centrum Poznania. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od ul. Półwiejs...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

829 000 PLN (8 208 zł/m2)

4
1
101 m2
1905
15844658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe M, City Park, parter/patio/komórka lok. 26842400 15844658 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego, 3-pokojowego mieszkania położonego na parterze budynku o wysokim standardzie, na jednym z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych osiedli w Poznaniu - Osiedlu Ułańskim, bezpośrednio prz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

879 000 PLN (13 318 zł/m2)

3
1
66 m2
2008
15877914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok.|61 m²|2 balkony|zamknięte osiedleI garaż 27584962 15877914 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,23 m², położonego przy ul. Smardzewskiej na poznańskim Grunwaldzie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części dzielnicy, zapewniającej komfort codzi...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

769 000 PLN (12 607 zł/m2)

3
1
61 m2
2007
15868932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, parter, duży balkon, zamknięte osiedle 27394994 15868932 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 56,53 m², położonego w budynku z 2018 roku przy ul. Jeleniogórskiej w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym i monitorowanym osiedlu, co zapewnia komfort...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

799 000 PLN (14 268 zł/m2)

3
1
56 m2
2018
15868085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Willa Miejska garaż piwnica 27364345 15868085 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w kameralnej willi miejskiej przy ul. Św. Trójcy w poznańskiej Wildzie. Nieruchomość łączy klimat przedwojennej zabudowy z funkcjonalnością nowoczesnego układu oraz dos...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

849 000 PLN (9 433 zł/m2)

3
1
90 m2
1930
15831014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pok, 2 balkony, osobna kuchnia, garaż, piwnica 26685045 15831014 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego i klimatycznego mieszkania o powierzchni 63 m², zlokalizowanego w niskim, kameralnym budynku z cegły. Budynek przeszedł termomodernizację, a sama nieruchomość znajduje się w spokojnej i zie...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

740 000 PLN (11 746 zł/m2)

4
1
63 m2
1960
15863802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27256635 15863802 Jasne 2 pokoje z widokiem na zieleń Twoje własne M na Osiedlu LeśnymMam do sprzedania 46,5-metrowe mieszkanie w Koziegłowach, które jest idealną bazą pod Twój własny projekt.Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę?To nie jest ciemna klitka. To mieszkani...

Koziegłowy (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

399 000 PLN (8 674 zł/m2)

2
1
46 m2
1991
15813672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26563236 15813672 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią Piła, os. Staszyce, ul. Rogozińska Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 35,75 m² , położone na spokojnym i zielonym osiedlu Staszyce w Pile. Lokal znajduj...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

249 000 PLN (7 114 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15852383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27028985 15852383 Prywatna enklawa nad dachami Sołacza Apartament z tarasem 68 m²!CENA : 985 000 ZŁ DO ROZSĄDNEJ NEGOCJACJI!Czy można mieć własny ogród, mieszkając w sercu najbardziej prestiżowej dzielnicy Poznania? Poznaj ofertę, która wymyka się standardom.TARAS T...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

985 000 PLN (23 452 zł/m2)

2
1
42 m2
2019