• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Poznan

Znalezionych ofert: 721

15684980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | 27m2 | Winogrady | os. Kosmonautów 23911274 15684980 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki o powierzchni 27 m², zlokalizowanej na poznańskich Winogradach, na osiedlu Kosmonautów. Mieszkanie znajduje się na 11. piętrze w 12-piętrowym budynku z lat 80., dzięki czemu oferuje...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

323 000 PLN (11 963 zł/m2)

1
1
27 m2
1980
15656541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23414346 15656541 Pokrzywno- działka budowlana 1716 mkw z Warunkami Zabudowyprzestrzeń i natura na wyciągnięcie ręki!Szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom swoich marzeń blisko natury, ale bez rezygnacji z miejskich udogodnień? Ta działka to idealne połączenie spo...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

634 920 PLN (370 zł/m2)

-
-
1716 m2
-
15655908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23396007 15655908 Działka budowlana- Pokrzywno- 1598 m² z Warunkami ZabudowyTwój azyl w zielonej części Nowego MiastaSzukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom swoich marzeń blisko natury, ale bez rezygnacji z miejskich udogodnień? Dziaka położona w urokliwej, spokoj...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

591 260 PLN (370 zł/m2)

-
-
1598 m2
-
13649157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 98851 13649157 DOCHODOWA Kamienica z oficyną w pobliżu Starego Rynku, sprzedaż z przejęciem najmu Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obiekt jest zlokalizowany na terenie zabudowy śródmiejskiej o funkcji: usługowej, centrotwórczej, ogólnomiejsk...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 400 000 PLN (5 611 zł/m2)

11
-
1497 m2
-
13616947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98561 13616947 Działka o powierzchni 1250 mkw położona na poznańskim Pokrzywnie, obręb Krzesiny. Dojazd droga szutrowąFront 27 m. kształt prostokąta, teren płaskiWarunki zabudowy były wydane przed podziałem geodezyjnym terenu - przeznaczenie zabudowa jednorodzinna...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

720 000 PLN (576 zł/m2)

-
-
1250 m2
-
13384092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 88601 13384092 DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY LESIE- UMULTOWOCICHA OKOLICA, UZBROJONA Działka położona w pobliżu terenów leśnych. Powierzchnia działki 820 m2.Przeznaczenie- mieszkalno -usługowe.Idealna pod segment bliźniaka ( front 18 m) lub budynek wolnostojący. Okolica d...

Poznań (Umultowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

950 000 PLN (1 159 zł/m2)

-
-
820 m2
-
15650369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23315068 15650369 DZIAŁKA BUDOWLANA - POKRZYWNO- 6220 MKWTrzy działki budowlane w trakcie podziału geodezyjnego, z wydanymi warunkami zabudowy pod domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącejTeren położony w zielonej, spokojnej części Nowego Miasta zaledwie kilkanaśc...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 301 400 PLN (370 zł/m2)

-
-
6220 m2
-
15504359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20014157 15504359 Strzeszyn Grecki- Słoneczny i komfortowy dom (5-6 pok) przy parku, z lokalem handlowym na parterze Skrajny segment o powierzchni całkowitej ok 282 mkw ( użytkowej 240 mkw) położony na działce 299 mkw,  idealny dla rozwojowej rodziny z dziećmi oraz os...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 000 PLN (7 447 zł/m2)

5
1
282 m2
2015
15476716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19417277 15476716 Widokowy apartament  z tarasem 32 mkw,  miejscami postojowymi - w hali garażowej i naziemneWyjątkowy widokowy apartament położony w dzielnicy Winogrady przy ulicy Hawelańskiej. Apartament z inwestycji deweloperskiej z 2017 roku cechuje się wysokim st...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

755 000 PLN (16 413 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15459372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19025375 15459372 Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki o powierzchni 880m2 i 1053 m2 - położone na Piątkowie, Osiedlu Władysława Jagiełły, bezpośrednio przy parkuMPZP- Plan miejscowy na większej dopuszcza zabudowę usługową (U) do 1000 m2 na dwóch kondygnacjach...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 150 000 PLN (1 111 zł/m2)

-
-
1935 m2
-
15334271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16087921 15334271 Duża działka rolna, zlokalizowana w Szczepankowie w rejonie ulic Gospodarska i Szczepankowo Teren o powierzchni 8264 mkw, objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- wschodni klin zieleni oznaczenie w MPZP 1Kz-RWS- tereny rolnicze,dział...

Poznań (Szczepankowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

410 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
8264 m2
-
15129337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10496747 15129337 Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb! Przedstawiona oferta jest przykładowa, może się różnić ceną, układem i metrażemW ofercie różne układy mieszkańNowe mieszkanie 4- pokojowe, do własnej aranżacji, miejsce postojowe lokal skład...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

732 917 PLN (9 904 zł/m2)

4
1
74 m2
2024