• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Poznan

Znalezionych ofert: 726

15602482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22232042 15602482 OBIEKT BIUROWO USŁUGOWY, WILDA, WYNAJĘTY, 14 MIEJSC PARKINGOWYCH, 4 GARAŻEPolecam obiekt biurowy zmodernizowany i rozbudowany w 2000 r, o powierzchni netto 908,55 m2, pow. zabudowy 266,13 mkw, Powierzchnia działki 786 m2.Budynek: Parter: 136,37, I pi...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 890 000 PLN (5 385 zł/m2)

11
-
908 m2
2000
13649157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 98851 13649157 DOCHODOWA Kamienica z oficyną w pobliżu Starego Rynku, sprzedaż z przejęciem najmu Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obiekt jest zlokalizowany na terenie zabudowy śródmiejskiej o funkcji: usługowej, centrotwórczej, ogólnomiejsk...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 400 000 PLN (5 611 zł/m2)

11
-
1497 m2
-
13616947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98561 13616947 Działka o powierzchni 1250 mkw położona na poznańskim Pokrzywnie, obręb Krzesiny. Dojazd droga szutrowąFront 27 m. kształt prostokąta, teren płaskiWarunki zabudowy były wydane przed podziałem geodezyjnym terenu - przeznaczenie zabudowa jednorodzinna...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

720 000 PLN (576 zł/m2)

-
-
1250 m2
-
13384092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 88601 13384092 DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY LESIE- UMULTOWOCICHA OKOLICA, UZBROJONA Działka położona w pobliżu terenów leśnych. Powierzchnia działki 820 m2.Przeznaczenie- mieszkalno -usługowe.Idealna pod segment bliźniaka ( front 18 m) lub budynek wolnostojący. Okolica d...

Poznań (Umultowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

950 000 PLN (1 159 zł/m2)

-
-
820 m2
-
15334271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16087921 15334271 Duża działka rolna, zlokalizowana w Szczepankowie w rejonie ulic Gospodarska i Szczepankowo Teren o powierzchni 8264 mkw, objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- wschodni klin zieleni oznaczenie w MPZP 1Kz-RWS- tereny rolnicze,dział...

Poznań (Szczepankowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

410 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
8264 m2
-
15224885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13176964 15224885 Uwaga - ostatnie dwa domki w zabudowie szeregowej  !SŁONECZNY, FUNKCJONALNY SEGMENT 4 POKOJOWY, Z WŁASNYM OGRÓDKIEM, BEZ SKOSÓW, 2 MIEJSCA PARKINGOWE działka 130 mkwJeśli chcesz zamieszkać blisko centrum, mieć 4 pokoje, słoneczny ogródek, a w wolnych...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
120 m2
2024
15129337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10496747 15129337 Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb! Przedstawiona oferta jest przykładowa, może się różnić ceną, układem i metrażemW ofercie różne układy mieszkańNowe mieszkanie 4- pokojowe, do własnej aranżacji, miejsce postojowe lokal skład...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

732 917 PLN (9 904 zł/m2)

4
1
74 m2
2024
15129334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10496746 15129334 MIESZKANIE 4 -POKOJOWE, 4P4 , STAN DEWELOPERSKI, BEZ PCCW OFERTCIE: mieszkanie, projekt aranżacyjny, Smart Home Premium, miejsce postojowe w hali garażowej. ( 5000 ZŁ)Nowe mieszkanie 4-pokojowe, z tarasem do własnej aranżacji, Naramowice Lokal znajd...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

755 442 PLN (11 275 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
11319498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3469289 11319498 DZIAŁKA Z PRZEZNACZENIEM MIESZKANIOWYM LUB USŁUGOWYM, JUNIKOWO okolica Junikowskiej, Teren o powierzchni 2609 mkw położony w obrębie Junikowa, W nowym STUDIUM z 2023 r przeznaczenie MNU,  zabudowa jednorodzinna wolnostojąca LUB usługowa, natomiast w ...

Poznań (Junikowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 200 000 PLN (460 zł/m2)

-
-
2609 m2
-
15434979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18466358 15434979 WYSOKA STOPA ZWROTU ! CAŁOŚĆ WYNAJĘTADOCHODOWA KAMIENICA, 120 LOKALI, WYSOKI STANDARD, OBIEKT po kompleksowej rewitalizacji położony centrum Poznania, blisko dworca.Powierzchnia działki 2100 mkw.powierzchnia użytkowa budynku: 2845 mkwłącznie wyposaż...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

26 000 000 PLN (9 139 zł/m2)

11
-
2845 m2
2020
15413818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18002445 15413818 Kamienica ( 16 mieszkań ) z działką frontową do rozbudowyKamienica z lat 50 tych, o powierzchni uż 760 mkw,( 1140 mkw ) po remoncie- instalacji, pionów, założeniu nowego systemu ogrzewania mieszkań - paneli elektrycznych z oddzielnymi licznikami dla ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 500 000 PLN (7 456 zł/m2)

1
-
1140 m2
1950
15224883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13176965 15224883 OSTATNI DOMEK!SMOCHOWICE- KAMERALNY SEGMENT SZEREGOWCA, Z OGRODEM, SŁONECZNY POŁUDNIOWY TARAS, MIEJSCA PARKINGOWE Chcesz zamieszkać blisko centrum, lasu, jeziora, komunikacji miejskiej ?Domek 4 pokojowy o podwyższonym standardzie o pow uż 96,30 mkw c...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
120 m2
2023