• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Poznan

Znalezionych ofert: 726

15887523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
= 2 pokoje | Parter | Grunwald | 0% prowizji = 27784923 15887523 Kompaktowy wymiar luksusu - tam, gdzie historia spotyka wielkomiejski styl.M9 w Loftach Grunwaldzka to dowód na to, że 26,33 m² może być pełnowartościowym, dwupokojowym mieszkaniem. To przestrzeń zaprojektowana dla osób, które nie chcą wybierać międz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

384 418 PLN (14 785 zł/m2)

2
-
26 m2
-
15889462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zyskaj 60 tys. zł | 4 pokoje w Centrum | Parking 27851005 15889462 Szukasz przestronnego apartamentu w centrum Poznania, ale liczysz na wyjątkową okazję finansową? To moment, na który warto było czekać! Ogłaszamy promocję na apartament M20. W całej zrewitalizowanej inwestycji Lofty Matejki zostało już tylko 5 ostatn...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

749 000 PLN (11 889 zł/m2)

4
1
63 m2
-
15889110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przylesie Marcelin|parter|zamknięte osiedle|zieleń 27844667 15889110 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,12 m², położonego przy ul. Jeleniogórskiej na zielonym osiedlu Przylesie Marcelin w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z 2019 r...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

825 000 PLN (13 750 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15875701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527215 15875701 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. Nieruchomość ta łączy w sobie wyjątkową lokalizację, klimatyczną kamienicę z 1906 roku oraz ogromny potencjał inwestycyjny.Lokali...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

829 000 PLN (9 181 zł/m2)

3
1
90.3 m2
1906
15894105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27923558 15894105 NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM POZNAŃ - GRUNWALD UL. RASZYŃSKAPolecamy na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe położone na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Raszyńskiej - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji z dos...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

559 000 PLN (11 043 zł/m2)

2
1
50.62 m2
1970
15875250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27527209 15875250 Nie każda nieruchomość daje możliwość stworzenia domu dokładnie według własnej wizji. Ten szeregowiec na Podolanach to propozycja dla osób, które szukają solidnej bazy, doskonałej lokalizacji i przestrzeni, którą można zaprojektować od nowa – bez kom...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

910 000 PLN (4 272 zł/m2)

6
1
213 m2
1979
15860892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27187122 15860892 Zapraszamy do zakupu działki o pow. 822 m2 położonej przy ul. Sytkowskiej. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Jeziora Rusałka i Lasku Golęcińskiego. Doskonała komunikacja z centrum Poznania:kolej Metropolitalna - 5 minut dziel...

Poznań (Golęcin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

750 000 PLN

-
-
822 m2
-
15897582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
APARTAMENT|CENTRUM|PREMIUM | LOKALIZACJA 28006571 15897582 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu położonego w prestiżowej inwestycji przy ul. Wenecjańskiej 8, w samym sercu poznańskiego Chwaliszewa. To propozycja dla osób ceniących miejski styl życia, nowoczesny design oraz komfort co...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

690 000 PLN (16 047 zł/m2)

1
1
43 m2
2015
15850308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26993534 15850308 Zamieszkaj w samym centrum Poznania przy ulicy Garbary, gdzie uroki Starego Rynku i zieleń Cytadeli masz w zasięgu krótkiego spaceru. Oferujemy jasny lokal o powierzchni 37,76 m² z loggią w nowoczesnym budynku Kapitanat, który łatwo zaaranżujesz jako...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

629 000 PLN (16 658 zł/m2)

1
-
37.76 m2
2026
15868166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27368547 15868166 Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka w centrum Poznania – ul. KościuszkiOferuję Państwu przestronną i komfortową kawalerkę o powierzchni 32,1 m², położoną w doskonałej lokalizacji w samym sercu Poznania, przy ulicy Kościuszki.Podstawowe informacje:- Pow...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (12 430 zł/m2)

1
1
32.1 m2
1960
15868039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny apartament z balkonem| bez Pcc | Wilda 27363416 15868039 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu z balkonem na Widzie o powierzchni 51,53 m², położonego na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku Vilda Moderne z 2024r.Kupujący nie płaci PCC!Najważniejsze atuty:Świetna lokalizacja - blis...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

820 000 PLN (16 078 zł/m2)

2
1
51 m2
2024
15877676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilda|3pok|Balkon|Piwnica|Lokalizacja|Cisza 27576183 15877676 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m², położonego przy ul. Fabrycznej 40A w poznańskiej Wildzie. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz możliwością aranżacji według własnych potrzeb....

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

590 000 PLN (9 365 zł/m2)

3
1
63 m2
-