• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 288

15846650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie 40,5m2 + balkon. 26891836 15846650 Na sprzedaż jasne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 40,5m2 + dodatkowo balkon 3,9m2, położone w bardzo atrakcyjnej i cenionej dzielnicy Jeżyce. Lokal ma funkcjonalny układ i duży potencjał aranżacyjny - przestronny salon z aneksem z dwoma...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

555 400 PLN (13 885 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15872082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485319 15872082 Mieszkanie na sprzedaż – Poznań, ul. GrodziskaNa sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 55,39 m², zlokalizowane na piętrze w kameralnym, piętrowym budynku szeregowym przy ul. Grodziskiej w Poznaniu.Układ i powierzchnie:- 2 oddzielne p...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

669 000 PLN (12 078 zł/m2)

3
1
55.39 m2
1960
15863646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z ogrodem i tarasem | Jeżyce | 27253862 15863646 Nowoczesna kawalerka z ogródkiem i tarasem położona w atrakcyjnej części Jeżyc - idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Funkcjonalny układ z aneksem kuchennym oraz szybki termin odbioru sprawiają, że to gotowa propozycja dla osób szuk...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

415 042 PLN (12 577 zł/m2)

1
1
33 m2
2026
15697327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pawilon 24129725 15697327 Lokal użytkowy 240,60 m² — idealny pod działalność handlową, usługową lub biurową I piętro Pawilon handlowy Doskonała lokalizacja przy ul. Kościuszki nad marketem spożywczym Delikatesy Centrum * Cena 189.000 zł bru...

Czarnków (Czarnków) (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

189 000 PLN (788 zł/m2)

11
-
240 m2
-
15859932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 2 pokoje | 41 m² | balkon 27178816 15859932 Na sprzedaż wygodne mieszkanie na przestrzał o powierzchni 41,2m2 z dużym balkonem o powierzchni 5,03m2. Ustawny salon od strony południowej, komfortowa sypialnia (11,55m2) i funkcjonalna łazienka zapewnią komfort użytkowania lokalu.  Szybki termin o...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

481 394 PLN (11 741 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15799502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26190867 15799502 PAŁAC NAD JEZIOREM, 4 HA TERENU, GOTOWY DO ARANŻACJIWyjątkowa oferta na sprzedaż: zabytkowy, neoklasycystyczny pałac z XIX wieku, zaprojektowany przez wybitnego architekta Stanisława Hebanowskiego. Nieruchomość położona jest w malowniczym Lubstowie n...

Lubstów (Wielkopolskie, gm. Sompolno)

7 500 000 PLN (4 676 zł/m2)

12
-
1604 m2
1850
15855941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27080628 15855941 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W ŁUGACH UJSKICH (GM. UJŚCIE) Marzysz o budowie własnego domu - ta oferta jest dla Ciebie !!! Miejsce dla osób ceniących sobie ciszę z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w dogodnej odległoś...

Ługi Ujskie (Wielkopolskie, gm. Ujście)

99 880 PLN

-
-
908 m2
-
15699324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2118mkw z WZ - Wyrzysk Skarbowy 24165199 15699324 DUŻA, TANIA DZIAŁKA BUDOWLANA Z WARUNKAMI ZABUDOWY - PRZY DK10Zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej przy tzw. starej drodze krajowej nr 10.Szczegóły oferty:Powierzchnia działki: 2118 m²Wymiary: ...

Wyrzysk Skarbowy (Wielkopolskie, gm. Wyrzysk)

105 000 PLN

-
-
2118 m2
-
15185221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gustowny dom 11977380 15185221 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż urokliwa nieruchomość położona zaledwie 300 metrów od jeziora, co czyni ją idealnym miejscem dla miłośników natury i spokoju. Składa się z dwóch budynków, które razem tworzą...

Kruchowo (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

580 000 PLN (4 056 zł/m2)

5
3
143 m2
2015
15870280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424589 15870280 Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z loggią, ogrodem i 2 garażami blaszanymi - Stara Wiśniewka, gmina Zakrzewo. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 56,8 m². Są miejsca, w których od pierwszej chwili czujesz spokój, przestrzeń...

Stara Wiśniewka (Wielkopolskie, gm. Zakrzewo)

220 000 PLN (3 929 zł/m2)

2
-
56 m2
1986
12455292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 92333 12455292 Oferujemy na sprzedaż niezabudowaną działkę budowlaną pomiędzy lasem a jeziorem w miejscowości SZYMANOWO powiat Śrem woj. wielkopolskie.Powierzchnia działki: 1.919 m2Obok działki są już dwa domy w budowie.Orientacyjna odległość z działki do:Poznań - ...

Szymanowo (Wielkopolskie, gm. Śrem)

307 040 PLN

-
-
1919 m2
-
12454891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 92290 12454891 Przedmiotem sprzedaży jest malowniczo położona niezabudowana działka budowlana pomiędzy lasem a jeziorem w miejscowości SZYMANOWO powiat Śrem woj. wielkopolskie.Powierzchnia działki 1.735 m2Obok działki są 2 domy w budowie.Orientacyjna odległość z dz...

Szymanowo (Wielkopolskie, gm. Śrem)

277 600 PLN

-
-
1735 m2
-