• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 289

12454891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 92290 12454891 Przedmiotem sprzedaży jest malowniczo położona niezabudowana działka budowlana pomiędzy lasem a jeziorem w miejscowości SZYMANOWO powiat Śrem woj. wielkopolskie.Powierzchnia działki 1.735 m2Obok działki są 2 domy w budowie.Orientacyjna odległość z dz...

Szymanowo (Wielkopolskie, gm. Śrem)

277 600 PLN

-
-
1735 m2
-
15699080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż -Siemianice niedaleko trasy S 11 24160370 15699080 Na sprzedaż dom jednorodzinny  położony na działce o powierzchni 10 arów w spokojnej, wiejskiej miejscowości Siemianice, z bezpośrednim dostępem do drogi ekspresowej S11,co zapewnia szybki dojazd do pobliskich miast i dogodną komunikację.5 km Łęka Op...

Siemianice (Wielkopolskie, gm. Łęka Opatowska)

260 000 PLN (3 250 zł/m2)

2
1
80 m2
1980
15678030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w domu wielorodzinnym 23807726 15678030 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w domu wielorodzinnym ,cichej i spokojnej okolicy z dala od ruchliwej ulicy.Mieszkanie o powierzchni 99m2 znajduje się w miejscowości Skoroszów- 5km do Rychtala ,15km do Kępna,12 km d...

Skoroszów (Wielkopolskie, gm. Rychtal)

330 000 PLN (3 333 zł/m2)

3
1
99 m2
1952
15871677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27473276 15871677 Dom pod lasem czy szybki dojazd do miasta? Dlaczego nie jedno i drugie? Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o pow. całkowitej 134 m² położony w Mosinie - narożnik ulic Szosa Poznańska i Leśnej (Czarnokurz). Działka o pow. działki 940 m2 z wjaz...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

890 000 PLN (6 642 zł/m2)

5
2
134 m2
1940
15820183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26587913 15820183 Zapraszamy do zakupu działki inwestycyjnej w Dymaczewie Nowym koło Mosiny!Działka o pow. 3459 m2 (nr ewidencyjny 166) znajduje się przy drodze powiatowej DK32 (Wronczyn - Będlewo - Dymaczewo Nowe) w dogodnym oddaleniu od drogi wojewódzkiej nr 431 (od...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

580 000 PLN

-
-
3459 m2
-
15871595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27472005 15871595 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,5 m², położone na drugim piętrze niskiego, kameralnego bloku na zamkniętym osiedlu Atanera przy ul. Sielawy na Naramowicach.Lokalizacja: Prywatne, ogrodzone osiedle zrealizowane przez Ataner, położone na tereni...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

795 000 PLN (11 955 zł/m2)

3
-
66.5 m2
2000
15871600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27471205 15871600 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Miasta i Gminy Buk pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości położonych w Wielki...

Wielka Wieś (Wielkopolskie, gm. Buk)

302 000 PLN

-
-
1983 m2
-
15794269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26067751 15794269 Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej pow. 2534 m2 położona w Dymaczewie Starym w gminie Mosina przy ul. Bajera, w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego.Nieruchomość składa się z dwóch działek o numerach ewidencyjnych 1461 i 1462.Na działce...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

450 000 PLN

-
-
2534 m2
-
15871022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dla Ciebie - Chodzież 27452396 15871022 OFERTA SPRZEDAŻY - DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, CHODZIEŻNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Chodzieży, na atrakcyjnej działce o powierzchni 650m2.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 210m2 oraz 138,80m2 powi...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

520 000 PLN (2 476 zł/m2)

4
2
210 m2
1980
15853543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka - Ryczywół 27052113 15853543 Na sprzedaż kawalerka - RyczywółOferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34m2, położone na 1. piętrze w spokojnej okolicy w Ryczywole. Lokal do własnej aranżacji.Układ mieszkania:- duży, ustawny pokój- oddzielna kuchnia ze skrytkąspi...

Ryczywół (Wielkopolskie, gm. Ryczywół)

148 000 PLN (4 485 zł/m2)

1
1
33 m2
1945
15805332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pokoje|Dwa balkony|Klimatyzacja|Winda|Lokalizacja 26303862 15805332 Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 74,1 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Jeżyc - przy ul. Poznańskiej. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku z 1997 roku, wyposażonym w windę oraz szerok...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

998 000 PLN (13 486 zł/m2)

3
1
74 m2
1999
15856329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27087644 15856329 NA SPRZEDAŻ DOM W BUDZYNIU Budzyń, Osiedle Piaski — uroczy dom wolnostojący na pięknie zagospodarowanej działce! Przedmiotem oferty jest wyjątkowo funkcjonalny dom o pow. 143,1 m² , położony na zadbanej działce o pow. 8...

Budzyń (Wielkopolskie, gm. Budzyń)

920 000 PLN (6 434 zł/m2)

5
1
143 m2
2002