• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 289

15556754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21153300 15556754 NOWA INWESTYCJA NA 2025r. Dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem nieużytkowym, 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka z WC oraz oddzielne WC pomieszczenie gospodarcze. OFERTA BEZPOŚREDNIA - W PRZYPADKU TEJ NIERUCHOMOŚCI, KUPUJĄ...

Dzierzążenko (Wielkopolskie, gm. Złotów)

599 000 PLN (6 175 zł/m2)

4
1
97 m2
-
15818321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26600775 15818321 Na sprzedaż dom w zab. szeregowej, Piła, ul. Lutycka Dom w zabudowie szeregowej skrajny - przestronny, komfortowy i pełen uroku, położony na malowniczym Podlasiu, w pobliżu lasu. Idealna lokalizacja, która łączy spokój natury...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

979 000 PLN (4 045 zł/m2)

6
-
242 m2
1993
15869755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27408263 15869755 SŁONECZNE Z DUŻYM BALKONEM - BLISKO LASU CENA DO NEGOCJACJI!!! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 56 m2. Cena sprzedaży wynosi 382,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty z 1993r., na 3 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe,...

Leszno (Wielkopolskie, gm. Leszno)

382 000 PLN (6 821 zł/m2)

3
-
56 m2
1993
15870983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27450746 15870983 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Piła, ul. Roosvelta, I piętro Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,97 m², położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Roosvelta w Pile. Lokal składa się z trzech usta...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

330 000 PLN (6 346 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15778174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25745268 15778174 DOM JEDNORODZINNY Z OGROMEM MOŻLIWOŚCI Piła - Podlasie Powierzchnia użytkowa: 172 m² + piwnica 42 m² + garaż 33 m² NOWA CENA! Obniżamy cenę tej wyjątkowej nieruchomości aż o 100.000,00 zł! Aktualna cena to ...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 090 000 PLN (6 337 zł/m2)

6
3
172 m2
1985
15844658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe M, City Park, parter/patio/komórka lok. 26842400 15844658 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego, 3-pokojowego mieszkania położonego na parterze budynku o wysokim standardzie, na jednym z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych osiedli w Poznaniu - Osiedlu Ułańskim, bezpośrednio prz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

879 000 PLN (13 318 zł/m2)

3
1
66 m2
2008
15698695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje- do zamieszkania, parter, blisko centurm 24154522 15698695 Zapraszam do zapoznania się z ofertąMieszkanie gotowe do zamieszkania, z wyposażeniem w cenie!Cena do negocjacji!Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum i parku na Wyspie - idealne miejsce do życia!Przytulne mieszkanie położone na parterze ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

389 000 PLN (7 627 zł/m2)

2
1
51 m2
1976
15808664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Sompolnie z dużą działką cżęść po remoncie 26399146 15808664 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU SOMPOLNA - DOM Z GOTOWĄ PRZESTRZENIĄ NA BIZNESSompolno, ul. Piotrkowska 7Cena: 520 000 zł - do negocjacjiTel.: 533 099 570Jeśli szukasz miejsca, które łąc...

Sompolno (Wielkopolskie, gm. Sompolno)

520 000 PLN (3 714 zł/m2)

3
1
140 m2
1960
15860175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181339 15860175 Wymarzona lokalizacja dla osób ceniących aktywność. Tuż obok jezioro, ścieżki biegowe, a kawałek dalej stok narciarski. I bardzo wyjątkowy dom – nowoczesna bryła, elegancja, funkcjonalność i energooszczędność. Położony tuż pod Chodzieżą, w miejscowoś...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

1 299 000 PLN (7 732 zł/m2)

4
2
168 m2
2021
15794650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26077492 15794650 Bliskość lasu i jeziora. Klimatyczny, duży ogród. Mnóstwo przestrzeni dla rodziny, która oczekuje czegoś więcej. Oferuję na sprzedaż dom w Jerzykowie (gmina Pobiedziska) ze świetnym dojazdem do Poznania. Jego wyjątkowa bryła ze wszystkich stron otocz...

Jerzykowo (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

1 899 000 PLN (6 710 zł/m2)

8
3
283 m2
2005
15443852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalny, 3-pokojowy układ, Winogrady 18680040 15443852 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania, położonego na renomowanym i nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Winogrady w Poznaniu, przy ulicy Wilczak. To propozycja skierowana do osób, które poszukują komfortowego miejsca d...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

839 000 PLN (14 466 zł/m2)

3
1
58 m2
2020
15741357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24969790 15741357 Zmiana ceny !!! Kaźmierz - na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 793 m2, w trakcie zabudowy budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej w stanie surowym otwartym - ok. 30% stan zaawansowania. Teren objęty jest MPZP - ozna...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

495 000 PLN (3 000 zł/m2)

6
2
165 m2
2012