• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie Ostrów Wielkopolski

Znalezionych ofert: 75

15776359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25703384 15776359 Atrakcyjnie położona działka pod zabudowę mieszkalną. Duża działka wśród drzew, to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje tu tylko niską zabudowę na cele mieszkaniowe. Ten teren id...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

745 000 PLN

-
-
4967 m2
-
15776357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25703307 15776357 Atrakcyjnie położona działka pod zabudowę mieszkalną. Duża działka wśród drzew, to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje tu tylko niską zabudowę na cele mieszkaniowe. Ten teren id...

379 000 PLN

-
-
2527 m2
-
15896438 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27980134 15896438 Wynajem, lokal, biuro, usługi, Ostrów Wielkopolski. Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy 126 mkw Ostrów Wielkopolski rejon ul. Poznańskiej. Oferujemy do wynajęcia przestronny i bardzo dobrze zaprojektowany lokal użytkowy o powierzchni 126 m...

3 500 PLN (28 zł/m2)

5
1
126 m2
-
15882167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27657998 15882167 Dom na sprzedaż, gotowy dochód, okazja inwestycyjna, parter, 3 mieszkania gotowe pod wynajem. KOSZTY POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. Zapraszam na wirtualny spacer https:tour.giraffe360.com046a94d935bd4f12b5dd613d81ae5580 Szukasz nieruc...

690 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
1
138 m2
-
15871682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27473330 15871682 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i cenionej części miasta-Os. Zacharzew (osiedle domów jednorodzinnych) w Ostrów Wielkopolski przy ul. Chłopickiego. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: -powierzchnia działki: 401 mkw -powierzchn...

Ostrów Wielkopolski (Os. zacharzew) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

695 000 PLN (5 346 zł/m2)

5
1
130 m2
2026
15864662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27271874 15864662 Nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim z rynku wtórnego. Lokal posiada przestronny pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Układ mieszkania stwarza możliwość zaaranżowania ścianek działowych, wyodrębniając przedpokój albo sypialniękuchnię. ...

286 350 PLN (8 422 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15860742 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27183694 15860742 Wynajem, mieszkanie, nowe budownictwo, 3 pokoje, parter. Nowoczesne, komfortowe mieszkanie 45 m2. - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia nowo wykończone, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m2., urządzone z dbałością o każdy detal i pr...

Ostrów Wielkopolski (Grunwaldzka) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

2 000 PLN (44 zł/m2)

3
1
45 m2
2025
15854200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27071719 15854200 Lokal usługowy w centrum parter 24,40 m2 Ostrów Wielkopolski. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 24,40 m2, położony na parterze budynku w centrum Ostrowa Wielkopolskiego przy ul. Kościuszki. Bardzo dobra lokalizacja - duży ruc...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 000 PLN (42 zł/m2)

2
1
24 m2
-
15739004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24917383 15739004 Sprzedaż, przestronny dom z potencjałem, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż: Przestronny dom z potencjałem mieszkalnym oraz usługowym - 293,5 m2., wzniesiony na działce o powierzchni 610 m2. - Solidna konstrukcja - pustak ceramiczny, dachówka ce...

Ostrów Wielkopolski (Lewandowskiego) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

995 000 PLN (2 997 zł/m2)

6
1
332 m2
2000
15896437 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27980133 15896437 Mieszkanie do wynajęcia, miejsce parkingowe, schowek lokatorski, Ostrów Wielkopolski. Doskonała oferta, nowocześnie wykończone, komfortowe mieszkanie. Usytuowane w spokojnej lokalizacji miasta Ostrowa Wielkopolskiego w rejonie ul. Grunwaldzkiej....

Ostrów Wielkopolski (Wenecja) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

2 400 PLN (53 zł/m2)

3
1
45 m2
2024
15881326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27628763 15881326 Mieszkanie w atrakcyjnej okolicy na sprzedaż! Oferujemy Państwu kompaktowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu i z bogatą infrastrukturą. Mimo małego metrażu udało się stworzyć przytulne mieszkanko z wydzieloną sypialnią. Mieszkanie znajduj...

288 000 PLN (11 077 zł/m2)

2
1
26 m2
2024
15876284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27534943 15876284 Na sprzedaż wygodny dom w doskonałej lokalizacji Ostrowa ! Przedstawiam państwu jedno-poziomowy budynek mieszkalny z ogrodem w dzielnicy Parcele Zacharzewskie. Ten niewielki dom w swojej prostocie mieści wszystko do prawidłowego funkcjonowania...

700 000 PLN (6 250 zł/m2)

4
1
112 m2
-