• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie Ostrów Wielkopolski

Znalezionych ofert: 75

15866900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27331304 15866900 Ostrów Wielkopolski, sprzedaż, mieszkanie, 2 pokoje, III piętro, balkon, blok, centrum. Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 49,78 mkw, położony na III piętrze bloku w rejonie ul. Kopernika w Ostrowie Wielkopolskim. Lokal jest...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

270 000 PLN (5 510 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15849555 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26973589 15849555 Mieszkanie na wynajem, mieszkanie w bloku, 2 pokoje, po remoncie, Ostrów Wielkopolski. Doskonała oferta, mieszkanie po remoncie, jeszcze nie zamieszkałe. Komfortowe mieszkanie usytuowane w spokojnej lokalizacji miasta Ostrowa Wielkopolskiego w r...

1 300 PLN (35 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15822878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26619656 15822878 Sprzedaż, mieszkanie, nowe budownictwo, 3 pokoje, parter. Nowoczesne, komfortowe mieszkanie 45 m2. - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż nowo wykończone, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m2., urządzone z dbałością o każdy detal i pr...

Ostrów Wielkopolski (Grunwaldzka) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

559 000 PLN (12 422 zł/m2)

3
1
45 m2
2025
15893036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27899538 15893036 Ostrów Wielkopolski, mieszkanie, wynajem, 2 pokoje, II piętro. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m2., składające się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki oraz korytarza. Ponadto Najemca ma możliwość korzystania z jednego pomieszczenia w...

Ostrów Wielkopolski (Asnyka) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 300 PLN (41 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15886505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27760569 15886505 Sprzedaż, mieszkanie w stanie deweloperskim, dwa pokoje, Olsztyńska, Ostrów Wielkopolski. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowego lokalu mieszkalnego w stanie deweloperskim przygotowanego do własnej aranżacji, który znajduje się na osiedlu ...

Ostrów Wielkopolski (Wenecja) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

398 000 PLN (9 950 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15882166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27657997 15882166 Działka budowlana, sprzedaż, atrakcyjna lokalizacja, Ostrów Wielkopolski. Szukasz działki pod budowę swojego, wymarzonego domu? Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zlokalizowana przy ulicy Klasztornej. ...

Ostrów Wielkopolski (Klasztorna) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

235 400 PLN

-
-
856 m2
-
15867095 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27334986 15867095 Do wynajęcia mieszkanie po remoncie, 3 pokoje, II piętro, centrum miasta, Ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu mieszkanie do wynajęcia, gotowe do zamieszkania, świeżo po remoncie. Lokal składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon, dw...

2 200 PLN (48 zł/m2)

3
1
46 m2
-
15864663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27271875 15864663 Kompaktowy dom w Ostrowie. . Przedstawiam Państwu do sprzedaży dom, którego wyróżnia jego prosta forma, funkcjonalny układ pomieszczeń, mała powierzchnia zabudowy, niskie koszty eksploatacji. Na dwóch kondygnacjach mieści się 5 pokoi, kuchnia, ...

Ostrów Wielkopolski (Pruslin) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

795 000 PLN (3 786 zł/m2)

5
1
210 m2
1993
15865675 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 27304264 15865675 Plac do wynajęcia w Ostrowie Wielkopolskim *Kaliska* teren pod działalność gospodarczą. Polecam!! Do wynajęcia nieruchomość gruntowa o powierzchni 3077 mkw usytuowaną w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Kaliskiej. Doskonałe miejsce - teren przy głów...

3 200 PLN

-
-
3077 m2
-
15671001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23661233 15671001 Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje, wysoki parter, spokojna okolica, Ostrów Wielkopolski, ul. Strzelecka. Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej i zielonej części miasta? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż...

Ostrów Wielkopolski (Strzelecka) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

420 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15664608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23556393 15664608 Sprzedaż, wynajem, powierzchnie biurowe, produkcyjne, Ostrów Wielkopolski. Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - 526 m2. pod działalność gospodarczą! Szukasz funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia biznesu, inwestycji o dużym potencjale l...

Ostrów Wielkopolski (Krotoszyńska) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

400 000 PLN (760 zł/m2)

12
1
526 m2
-
15888979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27837176 15888979 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam dom w dobrej lokalizacji - Ostrów Wielkopolski - Traugutta 50.Dom wolnostojący, piętrowy z lat 80-tych.Powierzchnia domu 170 m². Działka 786 m².Dom posiada 6 pokoi, kuchnię, 2 łazienki, 2 przedpokoje, 2 ...

Ostrów Wielkopolski (Parcele zacharzewskie) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

600 000 PLN (3 529 zł/m2)

6
-
170 m2
1980