• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie Września

Znalezionych ofert: 68

15881086 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27622368 15881086 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z oferta wynajmu:mieszkanie o pow. ok.36 m2 w kamienicy na I piętrze w samym Centrum miasta przy ulicy Jana Pawła Ii 24 we Wrześni. W tym:- pokój ok. 24,6 m2,- kuchnia ok. 5 m2,...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 300 PLN (36 zł/m2)

1
-
36 m2
1903
15839905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26762436 15839905 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 48 m2 w bloku na I piętrze przy ul. Słowackiego 24 we Wrześni.Powierzchnia mieszkania ok. 47,9m2, w tym:-pokój dzienny ok. 21 m2,-pokój ok. 12,5 m2, ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

409 000 PLN (8 521 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15367602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16954320 15367602 BUDYNEK Z PRZYNOSZĄCA ZYSKI DZIAŁALNOŚCIĄBiuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej, zabudowanej.Obiekt z 1992 r o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym usytuowanym na działce (numer...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

899 000 PLN (3 047 zł/m2)

1
-
295 m2
1992
15245815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13702125 15245815 GOTOWA INWESTYCJABIZNES !!!Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z nietuzinkową, ofertą sprzedaży:Dobrze prosperujący Obiekt o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym o pow. 808 m2 usytuowanym na działce( numer 30116) o ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

3 500 000 PLN (4 332 zł/m2)

12
-
808 m2
1998
15839612 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26756091 15839612 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z oferta wynajmu: funkcjonalne ciepłe mieszkanie o pow. 47 m2 w kamienicy w samym Centrum miasta przy ulicy Harcerskiej we Wrześni. Bardzo dobrze doświetlone, przestronne, w pełni ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 550 PLN (34 zł/m2)

1
-
46 m2
-
15877771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27578756 15877771 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z niestandartową ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego:MIESZKANIE 3 pokojowe we Wrześni na zamkniętym osiedlu Przy Parku przy ul. Gnieźnieńskiej 31 o łącznej pow. 90,4m2, na II ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

799 000 PLN (8 839 zł/m2)

3
2
90.4 m2
2011
15170750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 11570110 15170750 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą:do wynajęcia lokal użytkowy w budynku na I piętrze przy ul. Fabrycznej 24 w Centrum Wrześni.Powierzchnia lokalu ok. 15 m2, ekspozycja okienna od ulicy Fabrycznej. Na kon...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

950 PLN (63 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15640394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23064462 15640394 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow ok.40,55 m2, na I p. w bloku z 2025 r z windą przy ulicy Pilskiej 2 we Wrześni.Nowocześnie i funkcjonalnie częściowo wypo...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

2 000 PLN (49 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
14685334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2973092 14685334 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:POMIESZCZENIE o pow. 19 m2 (parter) lub pomieszczenie o pow. 13 m2 na działalność edukacyjno-psychologiczno-pedagogiczną, rehabilitację, gabinet, biuro, działalnoś...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

900 PLN (50 zł/m2)

11
-
18 m2
-
15722832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24625824 15722832 Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej!OSA Nieruchomości zaprasza na prezentację 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Wrześni – przy ul. Szkolnej. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku.Doskonała lok...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

269 000 PLN (5 223 zł/m2)

2
-
51.5 m2
1970
15524860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 20495700 15524860 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą dzierżawy gruntu:Działka - numer ewidencyjny48824 o pow. 1749 m2 przy ulicy Armii Poznań we Wrześni.Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrze...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

4 000 PLN

-
-
1749 m2
-
15245802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13702126 15245802 GOTOWA INWESTYCJABIZNES !!!Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z nietuzinkową, dobrze prosperującą ofertą sprzedaży:Obiektu o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym o pow. 808 m2 usytuowanym na działce (numer 30116) o...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

3 900 000 PLN (4 827 zł/m2)

12
-
808 m2
1998