• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie Września

Znalezionych ofert: 68

15818746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26607276 15818746 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS ! Polecam na wynajem nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², świeżo po remoncie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy przy ul. Warszawsk...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 950 PLN (48 zł/m2)

2
1
41 m2
1910
15811793 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26442613 15811793 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:2 pokojowe mieszkanie o pow. ok.35m2 w bloku na 2 piętrze przy ul Koszarowej 17 we Wrześni.Funkcjonalnie umeblowany i wyposażony-pokój z aneksem kuchennym-kuchnia ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 700 PLN (49 zł/m2)

2
-
35 m2
2008
15888737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27822146 15888737 Szukasz mieszkania z duszą? Lubisz połączenie klasyki z nowoczesnością?OSA Nieruchomości zaprasza na prezentację 3-pokojowego mieszkania o pow. ok. 64,26 m2 położonego we Wrześni przy ul. Gnieźnieńskiej (druga linia zabudowy). CHARAKTERYSTYKA NIERUCH...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

525 000 PLN (8 170 zł/m2)

3
1
64.26 m2
2008
15885358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27727124 15885358 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:2 pokojowe mieszkanie w bloku (bez windy)na 2 piętrze przy ul. Słowackiego 22 we Wrześni. Powierzchnia mieszkania 47,9m2 w tym:-pokój ok. 21 m2,-pokój ok. 14,3...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

320 000 PLN (6 667 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15245825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13702123 15245825 GOTOWA INWESTYCJABIZNES !!!Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z nietuzinkową, ofertą sprzedaży:Obiektu o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym o pow. 808 m2 usytuowanym na działce( numer 30116) o pow. 3033 m2 w Ob...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

3 500 000 PLN (4 332 zł/m2)

12
-
808 m2
1998
15367715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16955057 15367715 BUDYNEK Z PRZYNOSZĄCA ZYSKI DZIAŁALNOŚCIĄBiuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej, zabudowanej.Budynek z 1992 r o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym usytuowanym na działce (numer...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

899 000 PLN (3 047 zł/m2)

8
-
295 m2
1992
12592457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16185 12592457 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą: NA SPRZEDAŻ działka w Gutowie Małym przy ulicy Powidzkiej, 1 km od Wrześni o pow.1878m2. Numer ewidencyjny 2325Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania P...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

355 000 PLN

-
-
1878 m2
-
13019713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16177 13019713 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości o pow. 6 391 m2 w Obłaczkowie, zaledwie 3 km od Wrześni.Opcje sprzedaży: -dla dewelopera (możliwość wystąpienia o warunki zabudowy na zabudowę mie...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 200 000 PLN

-
-
6391 m2
-
15881086 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27622368 15881086 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z oferta wynajmu:mieszkanie o pow. ok.36 m2 w kamienicy na I piętrze w samym Centrum miasta przy ulicy Jana Pawła Ii 24 we Wrześni. W tym:- pokój ok. 24,6 m2,- kuchnia ok. 5 m2,...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 300 PLN (36 zł/m2)

1
-
36 m2
1903
15879103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608119 15879103 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Mieszkanie 53,6 m2 z wydzielonymi 3 pokojami w bloku (bez windy) na 2 piętrze przy ul. J. Słowackiego 3 we Wrześni. Powierzchnia mieszkania 53,6 m2 w tym:-pokój...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

399 000 PLN (7 444 zł/m2)

3
-
53.6 m2
1975
15849696 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26978947 15849696 KOMFORTOWE W PEŁNI URZĄDZONE I WYPOSAŻONE MIESZKANIE w nowym bloku we Wrześni.Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 40,4 m2 w bloku z windą na 1 piętrze przy ul. B.Śmid...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 900 PLN (47 zł/m2)

2
-
40.4 m2
2020
15839905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26762436 15839905 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 48 m2 w bloku na I piętrze przy ul. Słowackiego 24 we Wrześni.Powierzchnia mieszkania ok. 47,9m2, w tym:-pokój dzienny ok. 21 m2,-pokój ok. 12,5 m2, ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

409 000 PLN (8 521 zł/m2)

3
1
48 m2
1980