• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 216

15864037 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27263985 15864037 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Poznańskiej w Poznaniu, z dużym balkonem w budynku Atanera.Do wynajęcia od 01.07.2026Podstawowe informacje:• powierzchnia ok. 45 m2, 2 pokoje• IV piętro (z windą), blok 9-piętrowy• ochrona, domofon, monito...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 450 PLN (54 zł/m2)

2
-
45 m2
2000
15876750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27551761 15876750 Kawalerka 32 m² os. Zwycięstwa 13 piętro UmeblowanaPolecam do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m², zlokalizowana na osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 13. piętrze, co zapewnia dobre doświetlenie oraz widok.B...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (63 zł/m2)

1
1
32 m2
1984
15876392 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27536565 15876392 Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4-pokojowego klimatyzowanego apartamentu w przepięknej willi graniczącej z Parkiem Sołackim, ulica Małopolska! Apartament mieści się w przepięknej willi przy ulicy Małopolskiej 12. Rozp...

Poznań (Sołacz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 000 PLN (78 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15876267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27534865 15876267 Polecam na wynajem stylowe 2-pokojowe mieszkanie w centrum Poznania przy ul. Grochowe Łąki. Dostępne od zaraz!Opis nieruchomości:- powierzchnia użytkowa: 28,73 m² (powierzchnia po podłodze: ok. 36 m²)- 2 pokoje- 3 piętro w zadbanej kamienicy- mieszka...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 350 PLN (65 zł/m2)

2
1
36 m2
1907
15861660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27210499 15861660 Nowoczesne mieszkanie 67,43 m² 3 pokoje balkon centrum Poznania – ul. Mostowa 23ANa wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,43 m², zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku w samym sercu Poznania.Układ mieszkania:* sa...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 500 PLN (96 zł/m2)

3
-
67.43 m2
2017
14670241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2960826 14670241 WYGODNE MIESZKANIE - DOSTĘPNE OD ZARAZ !!! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 39 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1925r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 2, aneks kuchenny. Do mieszkania przynależ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (59 zł/m2)

2
-
39 m2
1925
15871003 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27451512 15871003 NA WYNAJEM 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Piły - ul. 14 Lutego dostępne od zaraz zwierzaki - TAK Szukasz mieszkania w centrum, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowan...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 500 PLN (0 zł/m2)

2
-
4982 m2
-
15813005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26553744 15813005 Komfortowe mieszkanie na wynajem - Piła, ul. Podchorążych (os. Zamość) Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią , położone w nowym bloku z windą , na cenionym osiedlu Piła-Zamość . Świetna lokalizacja - w bezpośrednim sąs...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 800 PLN (44 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15768244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25537577 15768244 BEZ PROWIZJI DLA POŚREDNIKA! BEZ CZYNSZU ADMINISTRACYJNEGO!Prezentuję ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem o pow. 57,2 m² zlokalizowanego na zielonym Sołaczu.Lokal jest usytuowany na pierwszym piętrze przedwojennego odnowionego domu w spok...

Poznań (Sołacz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (38 zł/m2)

2
1
57.2 m2
1930
15867605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27349550 15867605 NA WYNAJEM nowoczesne studio z tarasem w apartamentowcu - Piła, ul. Rodakowskiego 32 m2 Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej i bezpiecznej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia przytulne studio usytuowa...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 400 PLN (44 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15399927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17678200 15399927 Polecam ofertę wynajmu nowego mieszkania położonego na Poznańskim Piątkowie w nowo powstałym kompleksie apartamentowców ,,Początek Piątkowo wybudowany przez firmę ROBYG w pobliżu terenów rekreacyjnych- Cytadela, Jeziora Strzeszynek i...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (60 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15848502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26939930 15848502 DWA NIEZALEŻNE POKOJE PRZY UNIWERSYTECIE PRZYRODNICZYM Szukasz komfortowego i przystępnego mieszkania, które idealnie wpisze się w życie studenta? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przedstawiamy jasne, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 3...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (58 zł/m2)

2
1
38 m2
1975