• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 216

15855958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27081948 15855958 M I E S Z K A N I EPolecam do wynajęcia 2-pokojowe, wyremontowane i urządzone mieszkanie na poznańskich Ratajach. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku bezpośrednio przy Ryneczku Jagiellońskim (targowisko, małe sklepiki, pasaż handlowy) i składa się...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (61 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15807771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26379559 15807771 Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie na os. Dębina w PoznaniuDo wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m²,położone na 2 piętrze na os. Dębina w Poznaniu.Mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń, idealne dla pary...

Poznań (Dębiec) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 350 PLN (38 zł/m2)

3
1
62.12 m2
1985
15861567 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27208014 15861567 Kawalerka na wynajem - centrum Piły, 29,40 m², balkon Do wynajęcia jasna i zadbana kawalerka o powierzchni 29,40 m², położona w centrum Piły, na 8 piętrze wieżowca z windą. Układ i wyposażenie: przestronny pokój z ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 100 PLN (38 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15860317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27182443 15860317 Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie na Grunwaldzie, jednej z najlepiej skomunikowanych i atrakcyjnych dzielnic Poznania. W pobliżu znajduje się bogata infrastruktura - sklepy, restauracje, tereny zielone oraz przystanki komunikacji miejskiej ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
-
48 m2
1970
15860247 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27181347 15860247 Oferta wynajmu mieszkania – Poznań, Jeżyce, ul. PolnaNa wynajem komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania – na Jeżycach, przy ul. Polnej. Lokal o powierzchni 43,3 m² stanow...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.3 m2
1966
15794425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26073103 15794425 Gratka dla miłośników dobrego designu Widne i przytulne 2 balkonyGŁÓWNE ATUTY:Piękne 3 - pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Ptasia , wykończone z dużym poczuciem estetyki i uwagą na najmniejsze detale.Nietuzinkowe, ciepłe klimatem wnętrze, dopr...

Poznań (Marcelin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 800 PLN (57 zł/m2)

3
1
66.3 m2
2022
15718031 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24545268 15718031 Szukasz miejsca idealnego do pracy lub spotkań z klientami?Ta blisko 33 - metrowa kawalerka na parterze w sercu Jeżyc to funkcjonalna przestrzeń dla freelancerów, mikroprzedsiębiorców czy osób szukających cichego miejsca do pracy w centrum Poznania.L...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 750 PLN (54 zł/m2)

1
1
32.6 m2
1967
15331772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16025780 15331772 Polecam do wynajęcia mieszkanie (53m2) znajdujące się przy ulicy Ułańskiej na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie w budynku z 2007 roku.W najbliższym sąsiedztwie znajduje się kompleks City Park oraz Aleja Kasztanowa, Park Wilsona i Arena P...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (49 zł/m2)

2
1
53.3 m2
2007
15834005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26728255 15834005 Szukasz nowocześnie zaprojektowanego i urządzonego mieszkania na wynajem? Cenisz sobie komfort, dobre sąsiedztwo, bliskość punktów handlowo-usługowych oraz terenów leśnych i rekreacyjnych? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!Oferujemy na wynajem stylowe N...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15579253 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21742572 15579253 Szukasz mieszkania na wynajem w centrum miasta? Mamy wyjątkową ofertę dla Ciebie!3-pokojowe mieszkanie o pow. 45,75 m2 położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Sowinieckiej w Mosinie. Prezentowana nieruchomość składa się z: - 3 pokoi - jeden pokój z wy...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 500 PLN (33 zł/m2)

3
1
45.75 m2
1985
15603728 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22267524 15603728 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu kawalerki położonej w Krośnie, 2 km od centrum Mosiny. Z UWAGI NA POWIERZCHNIĘ LOKAL JEST ODPOWIEDNI DLA MAX. 2 OSÓB!Najemca NIE PŁACI CZYNSZU DLA SPÓŁDZIELNIWSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ! W niewielkiej odległośc...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

800 PLN (42 zł/m2)

1
1
19 m2
-
15780228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25798114 15780228 Polecam ofertę wynajmu mieszkania położonego w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Cytadela , usytuowanego w kompleksie nowych budynków przy ulicy Kutrzeby. Mieszkanie jest ciche, zadbane wyposażone w zabudowę kuchenną i pełne AGD , pralk...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 950 PLN (59 zł/m2)

2
1
50 m2
2017