• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 216

15888690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27820827 15888690 Polecam do najmu rewelacyjne mieszkanie 2 pokojowe położone w nowym budynku na nowym skończonym osiedlu przy piekarni w Fałkowie. Lokal w pełni wykończony i umeblowany - wyposażenie widoczne na zdjęciach. Salon z aneksem kuchennym, osobna sypialn...

Fałkowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

1 500 PLN (50 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15888688 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27820824 15888688 Uwaga: Mieszkanie z osobnym zamykanym garażem w hali garażowej. Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w nowszym budynku na zamkniętym osiedlu przy ul. Naramowickiej 47 (przy stacji BP Winogrady). Mieszkanie w bardzo dobrym standardz...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (44 zł/m2)

2
-
50 m2
2012
15880929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27616628 15880929 Polecam do najmu przyjemną kawalerkę na Wilczaku - niedaleko Cytadeli i Starego Rynku. W pełni umeblowana - do dyspozycji dwie rozkładane kanapy, fotele, stolik. Kuchnia również umeblowana, wyposażona w kuchenkę oraz lodówkę. W łazience wanna o...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 300 PLN (43 zł/m2)

1
-
30 m2
1994
15846388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26884633 15846388 najładniejsze mieszkanie w Poznaniu :)  Jeżyce - Goplana - ul. Św.Wawrzyńca 13  wyjątkowy apartament z miejscem postojowym oraz pom, gospodarczym  powierzchnia 43 m2 : salon , otwarta kuchnia , sypialnia , łazienka , taras ,  miejsce postojowe w hali...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (63 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15829357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26626472 15829357 BEZ PROWIZJI OD NAJEMCY!Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,60 m², położone na parterze budynku przy ul. Stefana Batorego we Wrześni.Układ mieszkania:- przestronny salon z wyjściem na balkon,- ustawna sypialnia,- oddzielna kuchn...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 550 PLN (36 zł/m2)

2
1
43.6 m2
-
13842742 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 2147117 13842742 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA BEZPOŚREDNIA!!!Dzień dobryPrzedstawiam do wynajęcia Apartament który znajduje się w: PLEWISKACH PRZY ULICY FABIANOWSKIEJ 76 Oferta ekskluzywnego i bardzo komfortowego apartamentu wykonanego z wysoki...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 500 PLN (32 zł/m2)

5
-
140 m2
2013
15888121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27803169 15888121 Polecam do najmu 1 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, umeblowany, łazienka w płytkach, wyposażona. Kuchnia umeblowana. Mieszkanie mieści się na 4 pi...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (44 zł/m2)

1
-
45 m2
1900
15888119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27803166 15888119 Polecam do najmu 3 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, umeblowany, łazienka w kafelkach, wyposażona. Kuchnia umeblowana. Mieszkanie mieści się na 3 p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
50 m2
1900
15888118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27803165 15888118 Uwaga: Mieszkanie z osobnym zamykanym garażem w hali garażowej. Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w nowszym budynku na zamkniętym osiedlu przy ul. Naramowickiej 47 (przy stacji BP Winogrady). Mieszkanie w bardzo dobrym standardz...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (44 zł/m2)

2
-
50 m2
2012
15887165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27778299 15887165 Nowe mieszkanie 2-pokojowe 49,98 m² Os. Sztuk Pięknych 2025 r. winda piwnica Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze nowego budynku z 2025 roku na prestiżowym osie...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
-
49 m2
2024
15878353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27594390 15878353 Nowa kawalerka 28,61 m² Os. Lotników 2025 r. winda piwnica Na wynajem nowoczesna, nigdy nie użytkowana, w pełni wyposażona kawalerka położona na I piętrze nowego budynku z 2025 roku na prestiżowym osiedlu Lotnik...

Piła (Osiedle górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 900 PLN (68 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15692019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24033124 15692019 NA WYNAJEM URZĄDZONE MIESZKANIE NA PARTERZE W PRESTIŻOWYM OBIEKCIE CITY PARK NA GRUNWALDZIE W POZNANIUFunkcjonalne, przestrzenne mieszkanie do wynajęcia od zaraz!Usytuowane na parterze w budynku w City Parku tuż przy Arenie.Mieszkańcy City Park mają ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 400 PLN (74 zł/m2)

2
-
59.44 m2
2009