• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 216

15881547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27638078 15881547 Kawalerka z oddzielną kuchnią, balkonem, funkcjonalna i gustownie urządzona, ul. Dojazd 2. Rejon: SołaczJeżycePoznań. Dostępne od zaraz Kontakt do opiekuna oferty - prezentacje: nr tel. 668 123 212 Idealne mieszkanie dla pary lu...

Poznań (Sołacz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (71 zł/m2)

1
-
28 m2
2019
15887104 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Zieliniec 3 pokoje parking komórka lokatorska 27777172 15887104 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania w unikalnym, poznańskim kompleksie mieszkaniowo-rekreacyjny - Młyn nad Cybiną. To wysokiej klasy budynek, który zdecydowanie zapewnia komfort codziennego życia. Dzię...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 PLN (58 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15500861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19944298 15500861 OpisNa wynajem mieszkanie 52 m² z balkonem i miejscem parkingowym – Rokietnica, blisko Kiekrza!Szukasz komfortowego mieszkania blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Poznania? Ta oferta jest idealna dla Ciebie!Mieszkanie o powierzchni po...

Rokietnica (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

2 300 PLN (44 zł/m2)

2
1
52.46 m2
2011
15547637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20892486 15547637 Jeśli chcesz wynająć wygodne 2 pokoje z balkonem to zapraszam Cię do zapoznania się z tą właśnie ofertą. Zamieszkaj w sercu poznańskich Winograd na ul. Serbskiej, w niewielkiej odległości od terenów zielonych i rekreacyjnych a także blisko wszelkich ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (53 zł/m2)

2
1
47 m2
2004
15425476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 18281664 15425476 Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie, 100m2 Rawicz, Rynek. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Mieszkanie o powierzchni ok. 100 m2 w ścisłym centrum Rawicza. Przestronny, dobrze doświetlony salon z widokiem na Ratusz, w pomieszczeniu znajduje si...

Rawicz (Wielkopolskie, gm. Rawicz)

2 300 PLN (23 zł/m2)

3
1
100 m2
-
15874991 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27524703 15874991 DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 2 POKOJOWE, PARTER, GARAŻ, PODWÓRKO, MIEJSKA GÓRKA. Wynajem atrakcyjnego mieszkania 2-pokojowego z podwórkiem i indywidualnym garażem. Mieszkanie o powierzchni ok. 62,30 m2, zlokalizowane na parterze budynku jednorod...

Miejska Górka (Wielkopolskie, gm. Miejska Górka)

2 000 PLN (32 zł/m2)

2
1
62 m2
-
15805550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26309944 15805550 Polecam na wynajem kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Roboczej 37. Mieszkanie o pow. 25,5 m2 mieści się na 4 piętrze (budynek 5 piętrowy z windą). Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Mieszkanie wyposażone w komodę, s...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 400 PLN (56 zł/m2)

1
-
25 m2
1997
15886463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie Poznań ul. Polanka 16A, 3-pok. 27757575 15886463 Polecam na wynajem trzypokojowe mieszkanie w Poznaniu przy ul. Polanka 16A, z przeznaczeniem dla pracowników. Można je również łatwo przekształcić w lokal użytkowy. Mieszkanie znajduje się w trzypiętrowym bloku w nowszym budownictwie, na wysokim part...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), ul. Polanka

2 700 PLN (35 zł/m2)

3
1
78 m2
-
12564990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 874969 12564990 Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym, kameralnym zespole mieszkaniowym zbudowanym przez SJM Apartments Sp‎ przy ul. Bułgarskiej 59 w dzielnicy Grunwald. Mieszkanie o powierzchni 39,9 m2 składa się z 2 przestronnych pokoi, aneksu kuche...

Poznań (Marcelin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
1
40 m2
2018
15885345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27725227 15885345 Apartament 3 pokoje, idealnie przemyślane mieszkanie z dwoma tarasami do wynajęcia od zaraz!Usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku (nowa inwestycja ECHO Investment) na ul. Sowińskiego na Grunwaldzie.ATUTY:• przestronne;• wyposażona kuchni...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 PLN (55 zł/m2)

3
-
64 m2
2018
15885392 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27728530 15885392 Zamieszkaj przy samej Warcie - komfort, natura i prestiż w jednym miejscu! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury? Ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartame...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15885187 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27719683 15885187 Polecam do najmu nowe, komfortowe mieszkanie położone na nowym osiedlu w Garbach. Pełna infrastruktura, doskonały dojazd do Poznania. Dwa pokoje w pełni umeblowane oraz wyposażone, pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym.  Dodatkowo do dyspoz...

Garby (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

2 500 PLN (81 zł/m2)

2
1
31 m2
2025