• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 900

15864577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27269369 15864577 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą, garażem i ogródkiem - SIEMIANICE KWADRAT prezentuje na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 71,20 m² , położony w miejscowości SIEMIANICE ...

Siemianice (Wielkopolskie, gm. Łęka Opatowska)

373 000 PLN (5 254 zł/m2)

3
-
71 m2
-
15859829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27176652 15859829 Nowe domy w spokojnej okolicy - Słupia pod Bralinem KWADRAT Sp.J. prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w pięknej i malowniczo położonej okolicy. Cena domu wraz z działką to tylko 560 000,00 zł BRUTTO tj. 6 417zł m...

Słupia pod Bralinem (Wielkopolskie, gm. Perzów)

560 000 PLN (6 437 zł/m2)

3
-
87 m2
2026
15852792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27040338 15852792 Atrakcyjna działka inwestycyjna przy DK 11 - 1,51ha, teren usługowy, świetna ekspozycja KWADRAT prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,5104ha , położoną bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11 (Kępno - Ost...

Ostrzeszów (Wielkopolskie, gm. Ostrzeszów)

5 286 400 PLN

-
-
15104 m2
-
15653653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23355897 15653653 Duży dom z potencjałem Mikstat!!! Nieruchomość położona jest w miejscowości Mikstat oddalonej ok. 13 km od Ostrzeszowa i 11km od Grabowa nad Prosną. Działka (pow. 0,0615 ha), na której znajduje się dom i garaż. Dom do remontu ...

Mikstat (Wielkopolskie, gm. Mikstat)

399 000 PLN (2 871 zł/m2)

7
-
139 m2
-
15810790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26418215 15810790 OPISZapraszam do wynajmu nowego mieszkania o powierzchni ok. 40 m², zlokalizowanego w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy przy ul. Woźnej. To idealne miejsce dla osób, które rozpocz...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (68 zł/m2)

2
1
39.89 m2
2025
15820450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26629246 15820450 OPISZapraszam do wynajmu bardzo jasnej i słonecznej kawalerki o powierzchni 37 m², zlokalizowanej w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy przy ul. Woźnej na najwyższym piętrze z windą...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 450 PLN (66 zł/m2)

1
1
37 m2
2025
15753807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25214210 15753807 OPISZapraszam do wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 23 m², zlokalizowanej w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy przy ul. Woźnej. To idealne miejsce dla studenta, który rozpo...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 900 PLN (83 zł/m2)

1
1
23 m2
2025
15847012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26900344 15847012 OPISZapraszam do wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 49,98 m², zlokalizowanego w pięknie odnowionej zabytkowej kamienicy przy ul. Woźnej, w samym sercu Poznania. To idealne miejsce dla osób, które planują swoją ścieżkę edukacyjną i karierę...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (50 zł/m2)

2
1
49.98 m2
2025
15747952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25104279 15747952 OFERTA INWESTYCYJNA – GOSPODARSTWO ROLNE Z POTENCJAŁEM ROZWOJOWYM ŁUBOWICE, WIELKOPOLSKIEPrzedstawiona oferta cenowa dotyczy Gruntu rolnego 44,85 ha Istnieje możliwość sprzedaży większej ilości gruntów w Łubowicach przylegajacych do ww działki + zab...

Łubowice (Wielkopolskie, gm. Kiszkowo)

6 144 450 PLN

-
-
448500 m2
-
15877993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27586593 15877993 Polecamy na sprzedaż przestronną kawalerkę!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Kłecko.Na powierzchnie 28m2 składają się:- pokój,- kuchnia,- łazienka, - spiżarnia, - korytarz.Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze na podwórzu.Mieszka...

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

189 000 PLN (5 620 zł/m2)

1
-
33.63 m2
-
15868080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27364333 15868080 Polecamy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie!Nieruchomość zlokalizowana na czwartym piętrze w bloku, ul. Budowlanych.Na 46,10 m2 składają się:- 3 pokoje,- kuchnia,- łazienka, - korytarz,- balkon. Idealna lokalizacja - w pobliżu przystanek a...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

335 000 PLN (7 267 zł/m2)

3
-
46.1 m2
-
15841235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788310 15841235 Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum!Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb.Na 69m2 znajdują się:-3 pokoje,-kuchnia,-łazienka Do mieszkania przynależy piwnica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

295 000 PLN (4 275 zł/m2)

3
-
69 m2
-