• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 902

15747952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25104279 15747952 OFERTA INWESTYCYJNA – GOSPODARSTWO ROLNE Z POTENCJAŁEM ROZWOJOWYM ŁUBOWICE, WIELKOPOLSKIEPrzedstawiona oferta cenowa dotyczy Gruntu rolnego 44,85 ha Istnieje możliwość sprzedaży większej ilości gruntów w Łubowicach przylegajacych do ww działki + zab...

Łubowice (Wielkopolskie, gm. Kiszkowo)

6 144 450 PLN

-
-
448500 m2
-
15877993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27586593 15877993 Polecamy na sprzedaż przestronną kawalerkę!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Kłecko.Na powierzchnie 28m2 składają się:- pokój,- kuchnia,- łazienka, - spiżarnia, - korytarz.Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze na podwórzu.Mieszka...

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

189 000 PLN (5 620 zł/m2)

1
-
33.63 m2
-
15868080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27364333 15868080 Polecamy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie!Nieruchomość zlokalizowana na czwartym piętrze w bloku, ul. Budowlanych.Na 46,10 m2 składają się:- 3 pokoje,- kuchnia,- łazienka, - korytarz,- balkon. Idealna lokalizacja - w pobliżu przystanek a...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

335 000 PLN (7 267 zł/m2)

3
-
46.1 m2
-
15841235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788310 15841235 Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum!Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb.Na 69m2 znajdują się:-3 pokoje,-kuchnia,-łazienka Do mieszkania przynależy piwnica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

295 000 PLN (4 275 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15884542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27706329 15884542 Polecamy na sprzedaż dom, w idealnej lokalizacji z ogromnym potencjałem!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Września - centrum miasta gdzie wszystkie wygody znajdują się na wyciągnięcie ręki!Na powierzchnię 192 m2 składają się :- 4 pokoje,- prz...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

929 000 PLN (4 839 zł/m2)

4
-
192 m2
1980
15871653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27472927 15871653 Polecamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku!Nieruchomość zlokalizowana na 3 piętrze w miejscowości Witkowo.Na 57,80m2 składają się:- salon - 2 sypialnie - kuchnia - łazienka - toaleta - korytarz.Do mieszkania przynależy piwnica (2,90m2) oraz ...

Witkowo (Wielkopolskie, gm. Witkowo)

339 000 PLN (5 865 zł/m2)

3
-
57.8 m2
-
15849069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26957757 15849069 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w pięknej okolicy!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Lednogóra, oddalona ok. 15 km od Gniezna.Dom o powierzchni 66m2 składa się z:- 3 pokoi,- kuchni,- korytarza, - łazienki.Budynek w stanie dobrym, jednak ...

Lednogóra (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15877130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27562262 15877130 Polecamy na sprzedaż działkę z dala od miejskiego zgiełku, na zamkniętym osiedlu!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Lubochnia.Powierzchnia działki wynosi 1600 m2.Wydane zostały warunki zabudowy na dom całoroczny.Działka uzbrojona w wodę oraz p...

Lubochnia (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

160 000 PLN

-
-
1600 m2
-
15872607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27498725 15872607 NA SPRZEDAŻ Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na nieopodal jeziora Kierskiego. Dom o powierzchni użytkowej 140 m2 z zagospodarowaną działką ok. 280m2 + 90m2 utwardzonej drogi przed domem, która nie jest wliczona w powierz...

Poznań (Kiekrz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

850 000 PLN (6 071 zł/m2)

4
-
140 m2
2025
15866363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27319047 15866363 Polecamy na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom!Nieruchomość zlokalizowana w Gnieźnie, oddalona 5 minut od centrum.Dom o powierzchni 137 m2 składa się z:-> Parteru : salon, jadalnia z wyjściem na balkon, kuchnia, spiżarnia, łazienka, koryta...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

629 000 PLN (4 591 zł/m2)

4
-
137 m2
-
15889626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856560 15889626 Dom na sprzedaż Rychtal 170 m² działka 13 arów część mieszkalno-usługowaNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w miejscowości Rychtal, na ogrodzonej działce o powierzchni 13 arów. Nieruchomość posiada przeznaczenie mies...

Rychtal (Wielkopolskie, gm. Rychtal)

830 000 PLN (4 854 zł/m2)

5
2
171 m2
1996
15476716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19417277 15476716 Widokowy apartament  z tarasem 32 mkw,  miejscami postojowymi - w hali garażowej i naziemneWyjątkowy widokowy apartament położony w dzielnicy Winogrady przy ulicy Hawelańskiej. Apartament z inwestycji deweloperskiej z 2017 roku cechuje się wysokim st...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

755 000 PLN (16 413 zł/m2)

2
1
46 m2
2017