• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 903

15813328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA!!! Idealna pod inwestycję lub dla rodziny 26560652 15813328 Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca część kamienicy o łącznej powierzchni 267,23 m², położona w atrakcyjnej lokalizacji, blisko centrum miasta. Oferta idealna zarówno dla dużej rodziny, jak i dla osób poszukujących pewnej inwestycji pod wynajem miesz...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

470 000 PLN (1 760 zł/m2)

4
2
267 m2
1900
14857410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3470491 14857410 Teren pod zabudowę jednorodzinną, MPZP, gm Pobiedziska, obręb Jerzyn,  pod rezydencję z dużym ogrodem Oferuję działkę o powierzchni 4934 mkw położoną w pięknej kameralnej miejscowości Jerzyn, gminie Pobiedziska. MPZP- teren jest objęty miejscowym pla...

Jerzyn (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

493 400 PLN (100 zł/m2)

-
-
4934 m2
-
14695384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25246 14695384 DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ Z MPZP, MEDIA !, ZIELĄTKOWO, GM. SUCHY LAS Działka budowlana położona w miejscowości Zielątkowo Gmina Suchy Las, Bardzo dobry dojazd S11 i potem ok 1,5 km z Chludowa lub ok 4 km od GolęczewaPołożenie ciche, kameraln...

Zielątkowo (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

325 000 PLN (260 zł/m2)

-
-
1250 m2
-
15889592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27855287 15889592 Zapraszam Państwa do zakupu bliźniaka w stanie deweloperskim położonym w Mieściskach, gmina Duszniki, powiat szamotulski. BRAK PROWIZJI OD STRONY KUPUJĄCEJ! Przedmiotem sprzedaży jest prawa strona domu jednorodzinnego dwulokalowego, do którego ...

Mieściska (Wielkopolskie, gm. Duszniki)

579 000 PLN (5 216 zł/m2)

5
2
111 m2
2024
15889591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27855285 15889591 Zapraszam Państwa do zakupu bliźniaka w stanie deweloperskim położonym w Mieściskach, gmina Duszniki, powiat szamotulski. BRAK PROWIZJI OD STRONY KUPUJĄCEJ! Przedmiotem sprzedaży jest lewa strona domu jednorodzinnego dwulokalowego, do którego p...

Mieściska (Wielkopolskie, gm. Duszniki)

599 000 PLN (5 209 zł/m2)

4
2
115 m2
2024
15847335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26906292 15847335 Oferta dla inwestora!Przedmiotem sprzedaży jest 2-piętrowy budynek z garażem podziemnym położony w miejscowości Piotrowice, tuż przy granicy ze Słupcą.Kondygnacje:- 2 naziemne: • parter - 256,10 m² • piętro - 261,70 m²- 1 podziemna: • skrytki lokator...

Słupca (Wielkopolskie, gm. Słupca)

2 400 000 PLN (3 084 zł/m2)

1
-
778.3 m2
-
15722832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24625824 15722832 Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej!OSA Nieruchomości zaprasza na prezentację 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Wrześni – przy ul. Szkolnej. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku.Doskonała lok...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

269 000 PLN (5 223 zł/m2)

2
-
51.5 m2
1970
15845969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26872644 15845969 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezabudowanej działki o powierzchni 1685 m² położonej w Kłodawie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren oznaczony jest jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorod...

Kłodawa (Wielkopolskie, gm. Kłodawa)

100 000 PLN

-
-
1685 m2
-
15725517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24679604 15725517 Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu wolnostojącego w Rostarzewie, gmina Rakoniewice, powiat grodziski. Dom mieści się na działce 4100 mkw. Jest możliwość podziału działki i sprzedaży części gruntu. Teren pod zabudowę mieszkaniową. Dom o pow...

Rostarzewo (Wielkopolskie, gm. Rakoniewice)

1 190 000 PLN (5 152 zł/m2)

8
2
231 m2
2011
15860900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27187473 15860900 Zapraszam do zakupu mieszkania 4-pokojowego na os.Lecha w Poznaniu, dzielnica Chartowo Mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw położone jest na 4 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 1975r. Mieszkanie ma układ dwustronny rozkładowy. 4 niezależne pok...

Poznań (Chartowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

549 000 PLN (8 446 zł/m2)

4
-
65 m2
1975
15887014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773516 15887014 Mieszkanie 3-pokojowe 48,60 m2 Piła, ul. Medyczna Osiedle Górne Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m², położone na popularnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Górnym w Pile. Atuty: - świetn...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

291 000 PLN (6 063 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15856329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27087644 15856329 NA SPRZEDAŻ DOM W BUDZYNIU Budzyń, Osiedle Piaski — uroczy dom wolnostojący na pięknie zagospodarowanej działce! Przedmiotem oferty jest wyjątkowo funkcjonalny dom o pow. 143,1 m² , położony na zadbanej działce o pow. 8...

Budzyń (Wielkopolskie, gm. Budzyń)

920 000 PLN (6 434 zł/m2)

5
1
143 m2
2002