• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 396

15870916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27445883 15870916 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe z ogrodem – Złotniki (Suchy Las) Osiedle Grzybowe.Polecam na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 60,1 m², położone w prestiżowej i spokojnej części Złotnik (Suchy Las). Nieruchomość ...

Złotniki (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

830 000 PLN (13 629 zł/m2)

3
1
60.9 m2
2000
15855989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27082200 15855989 Nowoczesne mieszkanie 67,25 m² - Margonin Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 67,25 m² , położone w Margoninie w zadbanym budynku z 2021 roku. To idealna propozycja dla osób szukających ...

Margonin (Wielkopolskie, gm. Margonin)

495 000 PLN (7 388 zł/m2)

3
-
67 m2
2021
15838957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26737462 15838957 MIESZKANIE 3-POKOJOWE 46,90 m² - PIŁA, OS. ZIELONA DOLINA - I PIĘTRO, BALKON Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,90 m² , zlokalizowane przy ul. Światowida w Pile - na spokojnym i zielonym osi...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

445 000 PLN (9 674 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15826398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu|Świetna lokalizacja|Zamknięte osiedle 26588414 15826398 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,7 m², położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Poznania - na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Królowej Jadwigi Karmelickiej.Mimo ścisłego...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

539 900 PLN (10 798 zł/m2)

2
1
50 m2
1965
15889565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27853036 15889565 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie na oś. Przemysława II, parking dla mieszkańców bloku. W pobliżu biedronka, sklepy, bank, szkoła. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako pierwsze lokum, jak i inwestycja pod wyn...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

195 000 PLN (5 735 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15889465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w kameralnym domu, Łazarz 27851266 15889465 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie, położonego w kameralnym dwupiętrowym domu na poznańskim Łazarzu przy ul. Lodowej. Lokal o powierzchni 45,69m² stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (12 889 zł/m2)

3
1
45 m2
1923
15889349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847631 15889349 Mieszkanie do wynajęcia Centrum Piły 1 pokój o pow. 28,4 m 2 , VIII piętro, balkon NAJEM OKAZJONALNY!!! NA WYNAJEM mieszkanie zadbane, słoneczne w bardzo dobrej lokalizacji ul. Wodna. Mieszkanie o pow. 28,4 m2 położone jest na V...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 400 PLN (50 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15887096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777245 15887096 Brak prowizji dla biura nieruchomości. Przy tej ofercie wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam zapoznanie się z ofertą najmu niezwykle klimatycznego i przestronnego mieszkania (świeżo po remoncie) położonego na poznańskim Łazar...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (49 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15742852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25000502 15742852 *** REZERWACJA OFERTY *** Piła os. GÓRNE ul. Mickiewicza Przedmiotem oferty jest jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20 m.kw. usytuowane na parterze w bloku z zasobów PSML-W - blok - parter, tylko po dwa mieszkania na kondyg...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

285 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15846770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26893181 15846770 Poznań , Rataje , ul. Milczańska ( BUDIMEX ) duża kawalerka , o pow. 36,10 m2 , położona w niskim bloku z cegły , II piętro , balkon , meble , pralka , lodówka , cena najmu : 1850 zł plus  eksploatacja ok 750 złm-c oraz energia elektryczna  kaucja z...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 850 PLN (51 zł/m2)

1
1
36 m2
2005
15877214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27562883 15877214 rezerwacja oferty !!! Osiedle Nowe Wróblewo koło Kostrzyna - doskonała lokalizacja : 20 ;min ;Poznań i Rataje ; 12 ;min ;Swarzędz ; 26 ;min ;Gniezno 15 min - Park Krajobrazowy Promno z kilkoma rezerwatami przyrody, przez które wiedzie Piastowski Trak...

Wróblewo (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

4 499 PLN (47 zł/m2)

4
2
95 m2
2022
15853390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27049677 15853390 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zakupu mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu – w spokojnej, dobrze skomunikowanej i znanej części Grunwaldu.Ta nieruchomość położona jest na PIERWSZYM ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (10 442 zł/m2)

2
-
43 m2
1967