• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 396

15753807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25214210 15753807 OPISZapraszam do wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 23 m², zlokalizowanej w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy przy ul. Woźnej. To idealne miejsce dla studenta, który rozpo...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 900 PLN (83 zł/m2)

1
1
23 m2
2025
15847012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26900344 15847012 OPISZapraszam do wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 49,98 m², zlokalizowanego w pięknie odnowionej zabytkowej kamienicy przy ul. Woźnej, w samym sercu Poznania. To idealne miejsce dla osób, które planują swoją ścieżkę edukacyjną i karierę...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (50 zł/m2)

2
1
49.98 m2
2025
15877993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27586593 15877993 Polecamy na sprzedaż przestronną kawalerkę!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Kłecko.Na powierzchnie 28m2 składają się:- pokój,- kuchnia,- łazienka, - spiżarnia, - korytarz.Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze na podwórzu.Mieszka...

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

189 000 PLN (5 620 zł/m2)

1
-
33.63 m2
-
15868080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27364333 15868080 Polecamy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie!Nieruchomość zlokalizowana na czwartym piętrze w bloku, ul. Budowlanych.Na 46,10 m2 składają się:- 3 pokoje,- kuchnia,- łazienka, - korytarz,- balkon. Idealna lokalizacja - w pobliżu przystanek a...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

335 000 PLN (7 267 zł/m2)

3
-
46.1 m2
-
15841235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788310 15841235 Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum!Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb.Na 69m2 znajdują się:-3 pokoje,-kuchnia,-łazienka Do mieszkania przynależy piwnica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

295 000 PLN (4 275 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15871653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27472927 15871653 Polecamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku!Nieruchomość zlokalizowana na 3 piętrze w miejscowości Witkowo.Na 57,80m2 składają się:- salon - 2 sypialnie - kuchnia - łazienka - toaleta - korytarz.Do mieszkania przynależy piwnica (2,90m2) oraz ...

Witkowo (Wielkopolskie, gm. Witkowo)

339 000 PLN (5 865 zł/m2)

3
-
57.8 m2
-
15476716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19417277 15476716 Widokowy apartament  z tarasem 32 mkw,  miejscami postojowymi - w hali garażowej i naziemneWyjątkowy widokowy apartament położony w dzielnicy Winogrady przy ulicy Hawelańskiej. Apartament z inwestycji deweloperskiej z 2017 roku cechuje się wysokim st...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

755 000 PLN (16 413 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15224883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13176965 15224883 OSTATNI DOMEK!SMOCHOWICE- KAMERALNY SEGMENT SZEREGOWCA, Z OGRODEM, SŁONECZNY POŁUDNIOWY TARAS, MIEJSCA PARKINGOWE Chcesz zamieszkać blisko centrum, lasu, jeziora, komunikacji miejskiej ?Domek 4 pokojowy o podwyższonym standardzie o pow uż 96,30 mkw c...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
120 m2
2023
15813328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA!!! Idealna pod inwestycję lub dla rodziny 26560652 15813328 Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca część kamienicy o łącznej powierzchni 267,23 m², położona w atrakcyjnej lokalizacji, blisko centrum miasta. Oferta idealna zarówno dla dużej rodziny, jak i dla osób poszukujących pewnej inwestycji pod wynajem miesz...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

470 000 PLN (1 760 zł/m2)

4
2
267 m2
1900
15722832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24625824 15722832 Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej!OSA Nieruchomości zaprasza na prezentację 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Wrześni – przy ul. Szkolnej. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku.Doskonała lok...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

269 000 PLN (5 223 zł/m2)

2
-
51.5 m2
1970
15860900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27187473 15860900 Zapraszam do zakupu mieszkania 4-pokojowego na os.Lecha w Poznaniu, dzielnica Chartowo Mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw położone jest na 4 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 1975r. Mieszkanie ma układ dwustronny rozkładowy. 4 niezależne pok...

Poznań (Chartowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

549 000 PLN (8 446 zł/m2)

4
-
65 m2
1975
15887014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773516 15887014 Mieszkanie 3-pokojowe 48,60 m2 Piła, ul. Medyczna Osiedle Górne Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m², położone na popularnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Górnym w Pile. Atuty: - świetn...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

291 000 PLN (6 063 zł/m2)

3
-
48 m2
-