• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 399

15835491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26705178 15835491 Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z 2 balkonami - Krążkowy kKępna KWADRAT prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 70,08 m² , położone na parterze budynku. To idealna propozycja dla...

Krążkowy (Wielkopolskie, gm. Kępno)

699 000 PLN (9 986 zł/m2)

2
-
70 m2
2019
15791663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25996826 15791663 Atrakcyjne mieszkanie w centrum Kępna . Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 51,13 m2 posiada funkcjonalny układ pomieszczeń w skład których wchodzą: 2 odrębne pokoje, k...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

420 000 PLN (8 235 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15757616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25303063 15757616 KWADRAT przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań w nowej inwestycji - budynkach mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej, zlokalizowanej w miejscowości Chojęcin-Parcele przy ul. Bukowej . Lokal znajduje się na parterze d...

Chojęcin (Wielkopolskie, gm. Bralin)

327 000 PLN (7 267 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15757615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25303062 15757615 Biuro Nieruchomości KWADRAT przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań w nowej inwestycji - budynkach mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej, zlokalizowanej w miejscowości Chojęcin-Parcele przy ul. Bukowej . Lokal znajdu...

Chojęcin (Wielkopolskie, gm. Bralin)

345 000 PLN (6 900 zł/m2)

3
-
50 m2
2026
15888854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27830546 15888854 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,2 m² , położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Wiosny Ludów w Kępnie . Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta , co zapewnia wygodny dostęp do najważniejszych pu...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

398 000 PLN (7 107 zł/m2)

4
-
56 m2
-
15887775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27794236 15887775 Atrakcyjne mieszkanie z tarasem i ogródkiem - Baranów KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,23m², położone na parterze budynku w zabudowie bliźniaczej w spokojnej i bardzo d...

Mroczeń (Wielkopolskie, gm. Baranów)

455 000 PLN (8 125 zł/m2)

3
-
56 m2
2026
15886819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27767975 15886819 Mieszkanie w centrum Kępna o pow. 51,78m 2 - gotowe do zamieszkania! Mieszkanie o powierzchni 51,78m² znajduje się na nowoczesnym osiedlu w spokojnej okolicy, w odległości krótkiego spaceru od rynku. Lokal poło...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

440 000 PLN (8 627 zł/m2)

3
-
51 m2
2026
15887837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27795467 15887837 Atrakcyjne mieszkanie z tarasem i ogródkiem - Baranów KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,85m², położone na piętrze budynku w zabudowie bliźniaczej w spokojnej i bardzo dobr...

Mroczeń (Wielkopolskie, gm. Baranów)

459 000 PLN (7 286 zł/m2)

3
-
63 m2
2026
15871698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27474148 15871698 Mieszkania na sprzedaż - Hanulin Biuro KWADRAT prezentuje nowe lokale mieszkalne w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru od zaraz. Atutem inwestycji są mieszkania bezczynszowe, nowoczesna bryła budynków oraz praktyczne rozkłady pomie...

Krążkowy (Hanulin) (Wielkopolskie, gm. Kępno)

470 000 PLN (5 529 zł/m2)

5
-
85 m2
2025
15864577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27269369 15864577 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą, garażem i ogródkiem - SIEMIANICE KWADRAT prezentuje na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 71,20 m² , położony w miejscowości SIEMIANICE ...

Siemianice (Wielkopolskie, gm. Łęka Opatowska)

373 000 PLN (5 254 zł/m2)

3
-
71 m2
-
15810790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26418215 15810790 OPISZapraszam do wynajmu nowego mieszkania o powierzchni ok. 40 m², zlokalizowanego w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy przy ul. Woźnej. To idealne miejsce dla osób, które rozpocz...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (68 zł/m2)

2
1
39.89 m2
2025
15820450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26629246 15820450 OPISZapraszam do wynajmu bardzo jasnej i słonecznej kawalerki o powierzchni 37 m², zlokalizowanej w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy przy ul. Woźnej na najwyższym piętrze z windą...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 450 PLN (66 zł/m2)

1
1
37 m2
2025