• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 399

15852383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27028985 15852383 Prywatna enklawa nad dachami Sołacza Apartament z tarasem 68 m²!CENA : 985 000 ZŁ DO ROZSĄDNEJ NEGOCJACJI!Czy można mieć własny ogród, mieszkając w sercu najbardziej prestiżowej dzielnicy Poznania? Poznaj ofertę, która wymyka się standardom.TARAS T...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

985 000 PLN (23 452 zł/m2)

2
1
42 m2
2019
15851824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27022312 15851824 ENG VERSION BELOWZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu – Jeżyce, ul. Jackowskiego 3. Lokal usytuowany jest na parterze secesyjnej kamienicy z początku XX wieku, u...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

749 000 PLN (8 322 zł/m2)

4
1
90 m2
1900
15856157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27083895 15856157 Zapraszam do wynajmu eleganckiego apartamentu położonego w apartamentowcu przy ulicy Kościelnej 33 na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu. Osiedle jest monitorowane i chronione. W budynku głównym od ulicy...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (52 zł/m2)

2
-
58 m2
2014
15855943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27080630 15855943 Zapraszam do zakupu mieszkania 3-pokojowego na poznańskim Gruwaldzie, przy ulicy Bukowskiej 104a. Budynek znajduje się w drugiej lini zabudowy, a więc nie ma hałasu od ulicy Bukowskiej. Do najbliższego przystanku autobusowego zaledwie 200m. Do ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

459 000 PLN (10 432 zł/m2)

3
-
44 m2
1965
15889045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27842374 15889045 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – ul. Kasprzaka 3a.Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 m2, składającej się z dwóch pokoi (12,8 m² oraz 19,1 m²), oddzielnej kuchni (8,7 m²) oraz łazienki (3 m²).Kuchnia wyposażona jest w k...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (52 zł/m2)

2
1
50.09 m2
1955
15847329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 26906275 15847329 Oferta dla inwestora!Przedmiotem sprzedaży jest 2-piętrowy budynek z garażem podziemnym położony w miejscowości Piotrowice, tuż przy granicy ze Słupcą.Kondygnacje:- 2 naziemne: • parter - 256,10 m² • piętro - 261,70 m²- 1 podziemna: • skrytki lokator...

Słupca (Wielkopolskie, gm. Słupca)

2 400 000 PLN (3 084 zł/m2)

12
-
778.3 m2
-
15850135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26987879 15850135 KWADRAT prezentuje nową, atrakcyjną inwestycję mieszkaniową realizowaną w Kępnie przy ul. Piłsudskiego. To nowoczesne, energooszczędne lokale zaprojektowane z myślą o komforcie, niskich kosztach utrzymania oraz bliskości centrum Kępna. Ideal...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

352 750 PLN (8 399 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15826504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26640525 15826504 Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem - Mianowice Na sprzedaż oferujemy nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 54,62 m², położone w spokojnej miejscowości Mianowice koło Kępna. Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania - bez...

Krążkowy (Mianowice) (Wielkopolskie, gm. Kępno)

495 000 PLN (9 167 zł/m2)

2
-
54 m2
2021
15757697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25305143 15757697 Mieszkania w centrum Ostrzeszowa ! Oferujemy Państwu mieszkania w bloku przy ul. Przemysłowej w Ostrzeszowie . Lokale położone są na pierwszym piętrze budynku. W ramach inwestycji wydzielone zostały cztery mieszkania w stanie...

Ostrzeszów (Wielkopolskie, gm. Ostrzeszów)

344 582 PLN (6 045 zł/m2)

1
-
57 m2
-
15561932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21370095 15561932 KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowe, wygodne mieszkanie położone w Hanulinie (Zosin). Lokal położony jest na piętrze domu w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita 61,01m 2 . Oferowane mieszkanie posiada duży, ustawny s...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

417 000 PLN (6 836 zł/m2)

4
-
61 m2
2025
15869890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27411398 15869890 Nowoczesne mieszkanie 38,64 m² w centrum Kępna - parter, bezczynszowe, gotowe do zamieszkania! KWADRAT prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,64 m², położone na parterze nowo...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

378 672 PLN (9 965 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15852411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27031058 15852411 KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej - LIGOTA KKOBYLEJ GÓRY Oferujemy wyjątkowe 3 pokojowe mieszkania z wyposażeniem o powierzchni 50,15 m², położone w spokojnej okolicy w LIGOCIE, gmin...

Ligota (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

390 000 PLN (7 800 zł/m2)

3
-
50 m2
2022