• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 591

15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15823001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641648 15823001 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,07m2, położone na I piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. 28 czerwca 1956r. - blisko Rynku Wildeckiego. Niezależny układ mieszkania: - Pokój - 14,95m2 ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15877709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577782 15877709 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,46 m², położone w spokojnej i zielonej części Poznania przy ul. Strzeszyńskiej 263. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 31,46 m² ...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (14 484 zł/m2)

1
1
31 m2
2009
15823740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26653188 15823740 Polecam na sprzedaż bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie położone na Poznańskim Piątkowie osiedle Sobieskiego o powierzchni 74m2 na pierwszym piętrze. Lokal składa się z czterech ustawnych i przestrzennych pomieszczeń , trzech nieza...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

648 000 PLN (8 757 zł/m2)

4
1
74 m2
1989
15476716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19417277 15476716 Widokowy apartament  z tarasem 32 mkw,  miejscami postojowymi - w hali garażowej i naziemneWyjątkowy widokowy apartament położony w dzielnicy Winogrady przy ulicy Hawelańskiej. Apartament z inwestycji deweloperskiej z 2017 roku cechuje się wysokim st...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

755 000 PLN (16 413 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15129336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 10496745 15129336 Nowe mieszkanie dwupokojowe, do własnej aranżacji, Naramowice, stan deweloperskiMieszkanie znajduje się na 4 piętrze, składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz przestronnego balkonu. W lokalu są duże okna, dzięki ...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

640 352 PLN (14 892 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15860314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27182437 15860314 NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE KLIMATYCZNE PODDASZOWE MIESZKANIE NA STRYCHU W NAROŻNEJ WYREMONTOWANEJ KAMIENICY PRZY UL. J.H.DĄBROWSKIEGOKOCHANOWSKIEGO NA JEŻYCACHLokal jest aktualnie otwartą przestrzenią, którą można zaaranżować według własnych potrzeb, o ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

533 000 PLN (5 478 zł/m2)

2
-
97.29 m2
1930
15887524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Kameralna inwestycja | Grunwald 27784922 15887524 Szukasz mieszkania, które daje poczucie prywatności, a jednocześnie wyróżnia się na tle standardowych inwestycji? Budynek B2 w Loftach Grunwaldzka to kameralna przestrzeń - tylko 15 lokali w całym budynku! Mieszkanie M3 oferuje 2 pokoje z zachodnią e...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

463 608 PLN (14 488 zł/m2)

2
-
32 m2
-
15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920
15884444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksus w kamienicy z concierge | w sercu Poznania 27702916 15884444 Wyobraź sobie poranek w samym sercu Poznania - kilka kroków do Starego Browaru, aromatyczna kawa w ulubionej kawiarni i powrót do eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy z concierge.Piekary Residence to miejsce, gdzie historyczna architektura spotyka ...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

999 000 PLN (16 377 zł/m2)

3
1
61 m2
1920
15850308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26993534 15850308 Zamieszkaj w samym centrum Poznania przy ulicy Garbary, gdzie uroki Starego Rynku i zieleń Cytadeli masz w zasięgu krótkiego spaceru. Oferujemy jasny lokal o powierzchni 37,76 m² z loggią w nowoczesnym budynku Kapitanat, który łatwo zaaranżujesz jako...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

629 000 PLN (16 658 zł/m2)

1
-
37.76 m2
2026
15633953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22907387 15633953 MIESZKANIEZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego, dwupoziomowego mieszkania na Św. Jerzego na Wildzie. Świetna lokalizacja, wygodny układ mieszkania (łazienka na każdym poziomie) i bliskość terenów zielonych. Mieszkanie można fajn...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (9 254 zł/m2)

3
2
64.73 m2
1970