• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 591

15891225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893007 15891225 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży przestronnego i stylowego mieszkania, zlokalizowanego w samym sercu Poznania, przy ul. Masztalarskiej 6. To propozycja dla osób ceniących prestiżową lokalizację, historyczny klimat oraz komfort życia w centru...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

975 000 PLN (13 302 zł/m2)

3
1
73.3 m2
-
15883786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675732 15883786 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,13 m², położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jasielskiej 14E- Osiedle Reduta Nowe Podolany. Lokal został zakupiony w 2020 roku od dewelopera i od tego momentu nie był użytkowany- stan dewelopersk...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

537 000 PLN (11 394 zł/m2)

2
1
47.13 m2
2019
15891122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27887921 15891122 Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - Poznań, Piątkowo (ul. Znanieckiego)Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży niezwykle klimatycznego, jasnego i dwustronnego mieszkania, zlokalizowanego na poznańskim Piątkowie, przy ul. Floriana Zna...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (11 497 zł/m2)

2
1
52.1 m2
2000
15890992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27884193 15890992 Gorąco polecam, do kupienia 1 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , blisko tramwaju GłogowskaHetmańska, znajdujące się na poznańskim Łazarzu. Nieruchomość mieści się na 1. piętrze bloku położonego przy ul. Chociszewskiego 22 . L...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

330 000 PLN (11 379 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15890593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879794 15890593 Polecam na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul. Limanowskiego, które umiejętnie łączy historyczny charakter z nowoczesnym wykończeniem. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z duszą. Mieszkanie ma 2 pokoje i powierzchnię ...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (11 829 zł/m2)

2
1
76 m2
1930
15890567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879383 15890567 Na sprzedaż mieszkanie po remoncie:- nowa instalacja elektryczna wraz z rozdzielnią i bezpiecznikami- ładny parkiet po cyklinowaniu + nowe listwy przypodłogowe- wszystkie ściany i sufity po szpachlowaniu, przemalowane na biało- łazienka i kuchnia got...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

579 000 PLN (11 130 zł/m2)

2
1
52.02 m2
1970
15868166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27368547 15868166 Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka w centrum Poznania – ul. KościuszkiOferuję Państwu przestronną i komfortową kawalerkę o powierzchni 32,1 m², położoną w doskonałej lokalizacji w samym sercu Poznania, przy ulicy Kościuszki.Podstawowe informacje:- Pow...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

410 000 PLN (12 773 zł/m2)

1
1
32.1 m2
1960
15023744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 7220852 15023744 KAMIENICA, MIESZKANIE LOFT LOGGIA + BALKON, PIWNICE 2 SZT, ul WIERZBIĘCICE- OKAZAŁA KAMIENICA, CICHA LOKALIZACJAOferujemy 5 -7 pokojowy (139,49 MKW )lokal mieszkalny ze słoneczną loggią w stylowej kamienicy po wewnętrznej rewitalizacji.Remonty w kam...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 116 000 PLN (8 029 zł/m2)

5
1
139 m2
1900
15830261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26665876 15830261 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji – Śródmieście Poznania. To idealna propozycja dla inwestora poszukującego stabilnego i przewidywalnego dochodu. Nieruchomość przygotowana pod wynajem – możliwoś...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 000 PLN (13 448 zł/m2)

1
1
29 m2
1960
15851000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27011221 15851000 Niniejsza oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 47,22m2, z przestronnym balkonem 10m2 na poznańskich Naramowicach przy ul. Maków Polnych. ATUTY OFEROWANEJ NIERUCHOMOŚCI: Komfortowa lokalizacja: mieszka...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (12 685 zł/m2)

3
1
47.22 m2
2023
15757774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25306643 15757774 Mieszkanie o powierzchni 50,81 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku. Lokal został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życia.Lokal w stanie deweloperskim, bez PCC, do indywidualnej aranżacji, inwestycja gotowa na...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

605 000 PLN (12 100 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15841720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26793363 15841720 Idealne pod inwestycję i dla rodzinyZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na os Pod Lipami ( Winogrady ) zaledwie 200 m od parku Gagarina, parku CytadelaMieszkanie powierzchni 47,60 mkw, położone na parte...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

445 000 PLN (9 468 zł/m2)

3
1
47 m2
1970