• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 581

15881046 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27621541 15881046 Lokal gastronomiczny z dużym potencjałem przy ruchliwej ulicy na Osiedlu Górnym. Szukasz idealnego miejsca dla swojego biznesu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni około 70 m 2 Doskonała lokalizacj...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 500 PLN (21 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15879069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27607720 15879069 WILDA - NOWOCZESNE I KLIMATYCZNE Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 42 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1901r., na 4 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 3, aneks kuchenny. Miejsca parkingowe są na parkingu ogó...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (71 zł/m2)

3
-
42 m2
1901
15687808 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23972212 15687808 Piła Osiedle Górne Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,46 m 2 II piętro, duży balkon, miejsce postojowe. Umowa najmu w formie najmu okazjonalnego! Lokal dostępny od 1 lipca!!! Mieszkanie zadbane, komfortowe i w pełni umeblowane. Kuc...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 900 PLN (31 zł/m2)

3
-
61 m2
1990
14105881 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2421219 14105881 LOKAL HANDLOWY DOSTĘPNY OD ZARAZ ! Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 170 m2.Lokal znajduje się w kamienicy na parterze, składają się na niego 3 pomieszczenia. Budynek wybudowany w 1911r. Stan techniczny lokalu - do wprowa...

Rawicz (Wielkopolskie, gm. Rawicz)

5 900 PLN (35 zł/m2)

11
-
170 m2
1911
15881029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27620643 15881029 Do wynajęcia lokal w Pile - parter, 32 m 2, 2 pomieszczenia, wejście z ulicy Na wynajem funkcjonalny lokal zlokalizowany w bloku przy jednej z głównych ulic Piły. Doskonała widoczność oraz bezpośrednie wejście z ulicy ( r&oacute...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 800 PLN (56 zł/m2)

11
-
32 m2
-
15822521 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26649990 15822521 W nowoczesnym, klimatyzowanym budynku od lat kojarzonym z branżą medyczną, oferuję na wynajem elegancki gabinet dla lekarza dowolnej specjalizacji lub fachowca z branży okołomedycznej. Tuż obok obszerny, bezpłatny parking. Świetny dojazd z centrum mi...

Poznań (Smochowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (100 zł/m2)

11
-
23 m2
-
15785016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 25865263 15785016 Szczepankowo : ul. Ostrowska 336  doskonała lokalizacja , w pobliżu przystanek autobusowy , działka gruntu o pow. 968 m2 ,  położona bezpośrednio przy ulicy idealna pod reklamę !!! prąd przy działce  cena najmu : 2904 plu vat 23 %  kaucja zwrotna : ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 904 PLN (3 zł/m2)

-
-
968 m2
-
15785017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 25865262 15785017 Szczepankowo : ul. Ostrowska 336  doskonała lokalizacja , w pobliżu przystanek autobusowy , działka gruntu o pow. 407 m2 ,  położona bezpośrednio przy ulicy idealna pod reklamę !!! prąd przy działce  cena najmu : 1424,5  plus vat 23 %  kaucja zwrotn...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 424 PLN (4 zł/m2)

-
-
407 m2
-
15871087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27456891 15871087 Szamotuły - ul. Europejska nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 100 m2 wybudowany w 2012 roku dwie kondygnacje : - parter : hol , łazienka , otwarta kuchnia z jadalnią , salon , taras , - piętro : dwie sypialnie , łazienka z oknem - strych ...

Szamotuły (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

4 800 PLN (48 zł/m2)

3
2
100 m2
2012
15658741 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23441305 15658741 Znakomicie położony lokal usługowy w Jelonku. 1. piętro niskiego budynku widocznego z bardzo ruchliwej ulicy dojazdowej do kilku miejscowości i osiedli aglomeracji poznańskiej. W najbliższej okolicy salony handlowe (m.in. samochodowe), punkty usługow...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

2 300 PLN (53 zł/m2)

11
-
43 m2
-
15879228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27610910 15879228 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu moduł magazynowy oferujący ok. 2 600 mkw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania wraz z dedykowaną powierzchnią biurowo-socjalną (do wybudowania zgodnie z zapotrzebowaniem).Powierzchnia magazynowa spełni...

Komorniki (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

52 333 PLN (20 zł/m2)

1
-
2600 m2
2023
15879218 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27610911 15879218 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu moduł magazynowy oferujący ok. 10 200 mkw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania wraz z dedykowaną powierzchnią biurowo-socjalną (do wybudowania zgodnie z zapotrzebowaniem).Powierzchnia magazynowa spełni...

Komorniki (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

205 306 PLN (20 zł/m2)

1
-
10200 m2
2027