• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 581

15878863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27602478 15878863 NA WYNAJEM BARDZO ŁADNE MIESZKANIE NA POLNEJ NA JEŻYCACHIdealnie przemyślane, mieszkanie z balkonem do wynajęcia od zaraz!Usytuowane na czwartym piętrze w nowoczesnym budynku na ul. Polnej na JeżycachATUTY: • przestronne; • wyposażona kuchnia; • balk...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 900 PLN (49 zł/m2)

3
-
59 m2
2017
15878971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka rolna 27603130 15878971 Wynajmę grunty pod OZE , wielkopolskie , powiat pilski , gmina Szydłowo , miejscowość Kotuń , powierzchnia 9,5 ha.Kontakt: ROBERT MYSIUKIEWICZ tel: [email protected] wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)...

Piła (Kotuńska droga) (Wielkopolskie, gm. Piła)

20 000 PLN

-
-
95000 m2
-
15796563 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26122252 15796563 DOSTĘPNY OD ZARAZ - PRZY DEPTAKU Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 35 m2.Lokal znajduje się w kamienicy na parterze, składają się na niego 3 pomieszczenia. Budynek wybudowany w 1935r. Stan techniczny lokalu - do odświeżen...

Leszno (Wielkopolskie, gm. Leszno)

2 900 PLN (83 zł/m2)

11
-
35 m2
1935
15787228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25921540 15787228 Do wynajęcia budynek produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym o łącznej pow. 769,22 m² położony w miejscowości Puszczykowo. Obecnie budynek stanowi siedzibę firmy produkcyjnej z branży spożywczej - zmiana siedziby z uwagi na rozbudowę fir...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Puszczykowo)

17 000 PLN (22 zł/m2)

11
-
769.22 m2
1980
15878909 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27602517 15878909 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu moduł magazynowy oferujący ok. 32 000 mkw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania wraz z dedykowaną powierzchnią biurowo-socjalną (do wybudowania zgodnie z zapotrzebowaniem).Powierzchnia magazynowa spełni...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

598 091 PLN (19 zł/m2)

1
-
32000 m2
2027
15878910 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27602518 15878910 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu moduł magazynowy oferujący ok. 8 000 mkw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania wraz z ok. 150 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej.Powierzchnia magazynowa spełni oczekiwania najemców ceniących sobie wys...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

170 010 PLN (21 zł/m2)

1
-
8000 m2
2027
15878908 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27602516 15878908 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu moduł magazynowy oferujący ok. 2 700 mkw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania wraz z ok. 270 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej.Powierzchnia magazynowa spełni oczekiwania najemców ceniących sobie wys...