• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 896

15889565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27853036 15889565 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie na oś. Przemysława II, parking dla mieszkańców bloku. W pobliżu biedronka, sklepy, bank, szkoła. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako pierwsze lokum, jak i inwestycja pod wyn...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

195 000 PLN (5 735 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15860560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27182897 15860560 Prestiżowy lokal w odrestaurowanej kamienicy, przy ul. Ogrodowej, tuż przy Półwiejskiej. Oferujemy do wynajmu wyjątkowy lokal o powierzchni 87 m², położony na pierwszym piętrze pięknej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Ogrodowej – w absolutnie topo...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 900 PLN (68 zł/m2)

11
-
87 m2
-
15889465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w kameralnym domu, Łazarz 27851266 15889465 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie, położonego w kameralnym dwupiętrowym domu na poznańskim Łazarzu przy ul. Lodowej. Lokal o powierzchni 45,69m² stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (12 889 zł/m2)

3
1
45 m2
1923
15889468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w spokojnej okolicy niedaleko jeziora 27851262 15889468 Na sprzedaż wolnostojący parterowy dom do remontu o powierzchni całkowitej około 90 m², na działce o  powierzchni 825 m². Księga wieczysta bez obciążeń. Dostępne media:- prąd 400V,- woda z sieci wodociągowej,- gaz ziemny,- kanalizacja. Dom do remontu...

Mieleszyn (Wielkopolskie, gm. Mieleszyn)

150 000 PLN (1 667 zł/m2)

3
1
90 m2
1955
15887386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27782739 15887386 Działka budowlana w Siedlisku - idealne miejsce na Twój nowy dom Przestronna działka w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do miasta i pełnej infrastruktury! Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Działka o powierzchni 3050 m&sup2...

Siedlisko (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

89 000 PLN

-
-
3050 m2
-
15889349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847631 15889349 Mieszkanie do wynajęcia Centrum Piły 1 pokój o pow. 28,4 m 2 , VIII piętro, balkon NAJEM OKAZJONALNY!!! NA WYNAJEM mieszkanie zadbane, słoneczne w bardzo dobrej lokalizacji ul. Wodna. Mieszkanie o pow. 28,4 m2 położone jest na V...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 400 PLN (50 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15871021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w budowie z dostępem do rzeki 27452392 15871021 OKAZJA!  DZIAŁKA Z ROZPOCZĘTĄ BUDOWĄ DOMU Na sprzedaż NIERUCHOMOŚĆ  położona na dwóch malowniczo położonych  działkach, o  łącznej powierzchni 2924 m² wraz z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 99m². Nieruchomość znajduje s...

Płytnica (Wielkopolskie, gm. Tarnówka)

390 000 PLN

-
-
2924 m2
-
15887096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777245 15887096 Brak prowizji dla biura nieruchomości. Przy tej ofercie wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam zapoznanie się z ofertą najmu niezwykle klimatycznego i przestronnego mieszkania (świeżo po remoncie) położonego na poznańskim Łazar...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (49 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15742852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25000502 15742852 *** REZERWACJA OFERTY *** Piła os. GÓRNE ul. Mickiewicza Przedmiotem oferty jest jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20 m.kw. usytuowane na parterze w bloku z zasobów PSML-W - blok - parter, tylko po dwa mieszkania na kondyg...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

285 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15753317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25194768 15753317 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - Trzcianka Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 100 m², położonego na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1031 m&sup...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

680 000 PLN (6 800 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15877213 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27562881 15877213 rezerwacja oferty !!! Osiedle Nowe Wróblewo koło Kostrzyna - doskonała lokalizacja : 20 ;min ;Poznań i Rataje ; 12 ;min ;Swarzędz ; 26 ;min ;Gniezno 15 min - Park Krajobrazowy Promno z kilkoma rezerwatami przyrody, przez które wiedzie Piastowski Trak...

Wróblewo (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

4 499 PLN (47 zł/m2)

4
2
95 m2
2022
15846770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26893181 15846770 Poznań , Rataje , ul. Milczańska ( BUDIMEX ) duża kawalerka , o pow. 36,10 m2 , położona w niskim bloku z cegły , II piętro , balkon , meble , pralka , lodówka , cena najmu : 1850 zł plus  eksploatacja ok 750 złm-c oraz energia elektryczna  kaucja z...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 850 PLN (51 zł/m2)

1
1
36 m2
2005