• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 896

15877214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27562883 15877214 rezerwacja oferty !!! Osiedle Nowe Wróblewo koło Kostrzyna - doskonała lokalizacja : 20 ;min ;Poznań i Rataje ; 12 ;min ;Swarzędz ; 26 ;min ;Gniezno 15 min - Park Krajobrazowy Promno z kilkoma rezerwatami przyrody, przez które wiedzie Piastowski Trak...

Wróblewo (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

4 499 PLN (47 zł/m2)

4
2
95 m2
2022
15879178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27610888 15879178 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działka n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

621 600 PLN

-
-
2220 m2
-
15879177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27610887 15879177 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działki n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 102 400 PLN

-
-
4240 m2
-
15853390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27049677 15853390 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zakupu mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu – w spokojnej, dobrze skomunikowanej i znanej części Grunwaldu.Ta nieruchomość położona jest na PIERWSZYM ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (10 442 zł/m2)

2
-
43 m2
1967
15885290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722227 15885290 Zapraszam do zakupu pięknie wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania na Os. Powstań Narodowych 43. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi wieczystej. Stan prawny gruntu jest uregulowany Mie...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

429 000 PLN (15 321 zł/m2)

2
-
28 m2
1974
15888807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826710 15888807 3-pokojowe mieszkanie Zielona Dolina w Pile garaż w budynku I piętro winda Istnieje możliwość dokupienia garażu znajdującego się w bryle budynku w cenie 75 000 zł - rozwiązanie, które znacząco podnosi komfort codziennego życia...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

539 000 PLN (8 292 zł/m2)

3
-
65 m2
2010
15803625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26299638 15803625 Mieszkanie 2 - pokojowe ok. 37 m² - Osiedle Górne Z dużą loggią, osobną kuchnią i potencjałem aranżacyjnym. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m², położone na 4. piętrze ...

Piła (Osiedle górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

217 000 PLN (6 200 zł/m2)

2
-
35 m2
1990
14746880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15603 14746880 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Kawalerka z oknem tarasowym i barierką o pow. 29,37m2, III piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 22,18m2 łazienka...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

252 582 PLN (8 710 zł/m2)

1
-
29 m2
2022
15802094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26255821 15802094 Nowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Górnym - wprowadzasz się od razu! Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga remontów ani tygodni planowania - to jest oferta, którą naprawdę warto ...

Piła (Osiedle górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

572 755 PLN (9 546 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
14740866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15601 14740866 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow. 72,22m2, II piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 36,2m2 pokoje o pow.: 1...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

577 760 PLN (8 024 zł/m2)

3
-
72 m2
2022
15271058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14352797 15271058 Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w stylowej kamienicy z 1938 r. - Centrum Piły - 91,97 m² Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,97 m² , usytuowane w przedwojennej kamienicy w sercu Piły, przy ul. Śr&a...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (4 385 zł/m2)

3
-
91 m2
-
15887698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27791210 15887698 2 pokoje z balkonem jasne, ciche klimatyzacja Luboń, ul. Jana Pawła II Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, gotowego do wprowadzenia? Ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

2 450 PLN (52 zł/m2)

2
-
47 m2
-