• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 895

14698005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15573 14698005 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 72,21m2 z balkonem, I piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 36,27m2 pokoje o pow. 10...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

570 459 PLN (7 923 zł/m2)

3
-
72 m2
2022
14718450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15581 14718450 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow. 60,42m2, I piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 28,74m2+9,63m2+9,68m2 ła...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

543 780 PLN (9 063 zł/m2)

3
-
60 m2
2022
15889110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przylesie Marcelin|parter|zamknięte osiedle|zieleń 27844667 15889110 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,12 m², położonego przy ul. Jeleniogórskiej na zielonym osiedlu Przylesie Marcelin w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z 2019 r...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

853 000 PLN (14 217 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15889114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe 2 pokoje po generalnym remoncie | 45 m² | wys. 2,8 m | piwnica + strych | parking za szlabanem 27843763 15889114 Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Przybyszewskiego. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych.Wnętrze zostało urządzone w funkcjonalny...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Przybyszewskiego

579 000 PLN (12 867 zł/m2)

2
1
45 m2
1950
15694330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom w pobliżu jeziora Skorzęcin 24081176 15694330 Zapraszam do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży wolnostojącego domu  o powierzchni 281 mkw. Nieruchomość została zbudowana w 2000 roku i znajduje się w miejscowości Wiekowo na bardzo dużej działce o powierzchni 3430 mkw. w gminie Witkowo.Dom...

Wiekowo (Wielkopolskie, gm. Witkowo)

1 399 000 PLN (4 979 zł/m2)

6
1
281 m2
2000
15862895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa bliźniaka na sprzedaż w gm. Wierzbinek 27233917 15862895 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.OFERTA SPRZEDAŻY - POŁOWA BLIŹNIAKA W ZARYNIU (GM. WIERZBINEK)Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej położona w spokojnej miejscowości Zaryń, w gminie Wierzbinek. Nieruchomość ...

Zaryń (Wielkopolskie, gm. Wierzbinek)

130 000 PLN (867 zł/m2)

4
1
150 m2
-
15889078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27842723 15889078 OPISZapraszamy do wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 14 m², zlokalizowanej w zabytkowej kamienicy przy Placu Bernardyńskim, w samym sercu Poznania. To idealne miejsce dla studenta, który rozpoczyna swoją ścieżkę edukacyjną w naszym mieście. M...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 200 PLN (86 zł/m2)

1
1
14 m2
-
15882189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27658147 15882189 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem 68,05 m² Piła - Osiedle Górne Na sprzedaż komfortowe i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 68,05 m², położone na wysokim parterze nowoczesnego apartamentowca ...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (8 809 zł/m2)

3
-
68 m2
2012
15889067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842478 15889067 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZapraszam do zapoznania się z ofertą unikalnego, wykończonego w wysokim standardzie i z dbałością o szczegóły mieszkania o pow. 42,7 m2 z ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie jest bardz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

637 000 PLN (14 814 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15877032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27562077 15877032 Na sprzedaż zadbana działka ROD z domkiem rekreacyjnym położona przy ul. Wichrowej 7 w Poznaniu. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieć własną zieloną przestrzeń do wypoczynku, grillowania czy uprawy roślin – a jednocześnie pozostać blisko mias...

Poznań (Smochowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

110 000 PLN

-
-
300 m2
-
15066400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8725617 15066400 Zapraszamy Inwestorów do zapoznania się z ofertą sprzedaży Retail park Kalisz.Nieruchomość znajduje się na terenie kompleksu handlowego przy ul. Wojska PolskiegoObejmuje teren kilku działek o łącznej powierzchni blisko 2h z czego teren zabudowany st...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

16 067 920 PLN (3 698 zł/m2)

1
-
4345 m2
2006
15889023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27841952 15889023 Polecam na wynajem niezwykle klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na poznańskiej Wildzie- ul. Wierzbięcice 30a w rewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z windą. Na powierzchnię 25 m2 składają się: -salon z aneksem kuchennym...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (80 zł/m2)

1
1
25 m2
-