• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 895

15614023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485969 15614023 Oferta dostępna wyłącznie w biurze BESTATE Nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie https:panoramy.galactica.plvirgo472655 Szukasz luksusowego domu w...

Gniezno (Kiszkowo) (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 950 000 PLN (8 228 zł/m2)

5
2
237 m2
2012
15854013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27069333 15854013 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1.920 m² położona w miejscowości Bukowiec , w gminie Czarnków , w województwie wielkopolskim . Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy , któ...

Bukowiec (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

125 000 PLN

-
-
1920 m2
-
15781640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25832256 15781640 DOM Z DUSZĄ I KLIMATEM - IDEALNY DLA RODZINY, BLISKO JEZIORA! Jeśli marzysz o domu, w którym od pierwszych chwil czuć ciepło i spokój, a jednocześnie chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wolnostoj...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

594 000 PLN (3 960 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15888625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Skórka 27818936 15888625 DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ - SKÓRKA - GMINA KRAJENKANa sprzedaż działka o powierzchni 2600 m² zlokalizowana w cichej części Skórki.Oprócz cichej okolicy, działka położona jest blisko szkoły, przedszkola, sklepu.Warunki zabudowy (najważniejsze informacje):Za...

Skórka (Wielkopolskie, gm. Krajenka)

300 000 PLN

-
-
2600 m2
-
15871138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27458498 15871138 Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie położone w sercu Piły, w atrakcyjnej dzielnicy Śródmieście. Lokal o powierzchni 54,24 m² znajduje się na I piętrze zadbanej kamienicy i stanowi idealną propozycję zarówno dla...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

289 000 PLN (5 352 zł/m2)

2
-
54 m2
1920
15884812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27711334 15884812 Działka budowlana blisko jeziora, Straduń - os. Logo Nie każda działka zaczyna się od metrażu i planu zagospodarowania. Ta zaczyna się od spokoju . Wyobraź sobie poranek: cisza, zapach lasu, kilka minut spaceru do jeziora. Naprzeciwko &mdas...

Straduń (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

219 000 PLN

-
-
2373 m2
-
15878399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27595694 15878399 Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w gminie Dopiewo (rejon Dąbrowy), objęty wstępnym projektem podziału, z potencjałem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (w tym dwulokalowej). Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla dewelopera poszukujące...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

1 850 000 PLN

-
-
5005 m2
-
15887834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27795384 15887834 MIESZKANIE 2-POKOJOWE DO WYNAJĘCIA Wągrowiec ulica Wegnera. wolne od 01.06.2026r. Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w nowym bloku z windą. Niskie koszty utrzymania, blok ocieplony, zamontowane rolety zewnętr...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

1 600 PLN (48 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15861391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27205228 15861391 Blisko 28 ha gotowego terenu inwestycyjnego z MPZP na sprzedaż w Czarnkowie (Wielkopolska). Na sprzedaż teren, który w tej skali pojawia się na rynku niezwykle rzadko - kompleks 38 działek o łącznej powierzchni 27,7265 ha, z obowiązującym mi...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

24 600 000 PLN

-
-
277265 m2
-
15884352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27699584 15884352 Dom + działka 1300 m² MPZP MNU Daszewice ul. Poznańska Cena: 769 000 zł Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym, położona w Daszewicach (gmina Mosina), przy ul. Poznańskiej – w lokalizacji o dużym potencjale mieszkaniow...

Daszewice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

769 000 PLN (8 095 zł/m2)

2
1
95 m2
1990
15870637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27434440 15870637 NA SPRZEDAŻ BUDYNEK USŁUGOWO-MIESZKALNY W CENTRUM CHODZIEŻY Nieruchomość z potencjałem, która dla nowego właściciela stanowi gotowy produkt inwestycyjny !!! Budynek w zabudowie wolnostojącej, dwukondygnacyjny, częściowo podpiwn...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

3 250 000 PLN (3 517 zł/m2)

11
-
924 m2
1960
15886567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761984 15886567 ZIELONOWO (gm. Wieleń) GOTOWE SIEDLISKO AGROTURYSTYKA W LESIE. Są miejsca, które się buduje. I są takie, które powstają naturalnie — przez lata, ludzi i emocje. Ta nieruchomość należy do tej drugiej kategorii...

Zielonowo (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

1 650 000 PLN (7 500 zł/m2)

4
1
220 m2
1870