• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 894

15886567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761984 15886567 ZIELONOWO (gm. Wieleń) GOTOWE SIEDLISKO AGROTURYSTYKA W LESIE. Są miejsca, które się buduje. I są takie, które powstają naturalnie — przez lata, ludzi i emocje. Ta nieruchomość należy do tej drugiej kategorii...

Zielonowo (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

1 650 000 PLN (7 500 zł/m2)

4
1
220 m2
1870
15669520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka Przygodzice 23613178 15669520 Nowa bardzo atrakcyjna cena !!!Nieruchomość gruntowa gmina Przygodzice nr 1553104 o pow. 0,4279 ha Zdjęcie nr 4,5,6 przykładowe warianty zagospodarowania terenu   Działka ta nie jest objęta ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzenneg...

Przygodzice (Wielkopolskie, gm. Przygodzice)

379 000 PLN

-
-
4279 m2
-
15888979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27837176 15888979 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam dom w dobrej lokalizacji - Ostrów Wielkopolski - Traugutta 50.Dom wolnostojący, piętrowy z lat 80-tych.Powierzchnia domu 170 m². Działka 786 m².Dom posiada 6 pokoi, kuchnię, 2 łazienki, 2 przedpokoje, 2 ...

Ostrów Wielkopolski (Parcele zacharzewskie) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

610 000 PLN (3 588 zł/m2)

6
-
170 m2
1980
15882529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27667104 15882529 os.Leśne,2 pokoje, 52,4m2, 418.000zł, Cena do negocjacji !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Koziegłowy w bloku 4 piętrowym na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchn...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

418 000 PLN (8 038 zł/m2)

2
1
52 m2
1994
15860107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27181345 15860107 Dom z ogrodem na kameralnym osiedlu w Baranowie – przestrzeń, komfort i cisza tuż przy Poznaniu. Szukasz domu dla rodziny w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ten komfortowy dom szeregowy na Osiedlu Rubinowym w Baranowie łączy funkc...

Baranowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

1 049 000 PLN (5 883 zł/m2)

5
-
178.3 m2
1994
15692925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24056685 15692925 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Na sprzedaż kilka atrakcyjnych działek budowlanych położonych w świetnej lokalizacji. Teren o dużym potencjale zarówno inwestycyjnym, jak i prywatnym.Otoczenie nieruchomości:Działki położone są we wsi S...

Jabłonka Stara (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

1 500 000 PLN

-
-
47925 m2
-
15695652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24106915 15695652 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem Stara Jabłonka!Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest we wsi Stara Jabłonka, w województwie wielkopolskim w spokojnej i zielonej okolicy, tuż...

Jabłonka Stara (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

1 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

4
-
300 m2
-
15695651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24106913 15695651 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość: dom i budynki gospodarcze wraz z kompleksem kilku atrakcyjnych działek budowlanych, położonych w spokojnej i zielonej okolicy wsi Stara Jabłonka.Otoczenie nieruchomości:Nie...

Jabłonka Stara (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

1 500 000 PLN (29 zł/m2)

11
-
52220 m2
-
15477017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19420919 15477017 Popularna lokalna włoska Restauracja Centrum miasta RawiczSpaghetteria La SorpresaOpiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr licencji PFRN 23867602 101 602 Na sprzedaż świetnie prosperujący lokal gastronomiczny o łącznej powierzchni 185,39 m2Otoczenie...

Rawicz (Wielkopolskie, gm. Rawicz)

3 500 000 PLN (18 919 zł/m2)

5
-
185 m2
-
15867119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27335506 15867119 Ostrzeszów dom z potencjałem szuka nowego właściciela! ATUTY :LOKALIZACJADom zlokalizowany w bocznej uliczce, w otoczeniu domów jednorodzinnych, na spokojnym osiedlu. Żadnych bloków ani szeregowców po sąsiedzku. Rynek w Ostrzeszowie znajduje się zale...

Ostrzeszów (Wielkopolskie, gm. Ostrzeszów)

449 000 PLN (2 041 zł/m2)

6
-
220 m2
1980
15862295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27224413 15862295 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602LOKALIZACJA:Działka położona jest w miejscowości Smyczyna, w prestiżowej i wyjątkowo spokojnej części, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealna lokalizacja dla osób ceniących prywatność, ciszę oraz b...

Smyczyna (Wielkopolskie, gm. Lipno)

2 980 000 PLN

-
-
3116 m2
-
15883743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675640 15883743 Zapraszam do wynajmu kawalerki z ogródkiem w apartamentowcu ESENCJA przy ul. Garbary 104 . Rejon: Garbary, Śródka. W bliskiej odległości Parku Cytadela, rzeki Warty, Starego Rynku. Do wynajmu obligatoryjnie z miejscem postojowym w podziemnej...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (69 zł/m2)

1
-
29 m2
2021